Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kaptam egy barátomtól egy...

Kaptam egy barátomtól egy nagyon durva elemktromos gitárt. És elhatároztam hogy így alap hobbi szinten meg szeretnék tanulni gitárizni. Van valami oldal vagy valami segédlet hogy hogyan kezdjek neki? Vagy valami program ami gépen segítene?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 21:46
 1/5 anonim válasza:
youtube az egyik legjobb erre, meg guitarpro
2013. jan. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Muszty Dobay könyve is jó, de tényleg minden egyes nap legalább egy ilyen kérdés van. Érdemes először keresni csak egy picit! :)
2013. jan. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
youtubeon vannak hasznos kurzusszerű dolgok, amik már akkor jók, ha van egy erős alap. úgy már van értelme használni, de az, hogy mutogatják hogy hogy fogd le, te meg nagyjából leutánozod, abból semmi sincs. a gitárpró meg nem erre való.
2013. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy oldal a gitáregyetem nagyon jó !
2013. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azt az oldalt soha senkinek nem lenne szabad használnia, annál szarabbat én még nem láttam. a srácnak az alapvető ritmusérzéke hiányzik, a tartása borzalmas, és hülyeségeket magyaráz. szörnyű
2013. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!