Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mutassatok legalább EGY női...

Mutassatok legalább EGY női zenészt, aki jó elektronikus zenét csinál?

Figyelt kérdés

(ez inkább ilyen szexualitásos topic, merthát a nemek közti különbségröl szól)


lehet az nujazz, brokenbeat, breakbeat, techno, trance, house, hiphop, dubstep, hardcore...mert soundcloudon eddig még csak bénucikat találtam. Valahogy látszik hogy kb annyira fekszik nekik ez a dolog, mint ha én elmennék ovonőnek.


2013. jan. 26. 20:36
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Húha, a haverom múltkor mutatott japán női elektro zeneszerzőket. kis fiatalok de nagyon komoly volt. Sajnos egyiknek se jegyeztem meg a nevét. Arrafelé többen vannak, itt nem "divat".
2013. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
nem,mert azt a csávókával csinálta.
2013. jan. 26. 20:44
 13/21 anonim válasza:
Belehallgattam srácok! Van amelyik tetszik de vannak ezeknél sokkal tehetségesebb hölgyek is! Majd előguberálom ha nem felejtem el.
2013. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
uuu skrillex barátnője ! neve most pontosan nem jut eszembe vmi ellie ;D
2013. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
a maya janes cole az ugy nagyjából oké. Csak ha belegondolok, hogy a durva zenei megoldásokat a férfiakból a tesztoszteron préseli ki akkor a nőktöl ez puszta mimelésnek tudom csak elképzelni:D
2013. jan. 26. 20:47
 16/21 anonim válasza:

"a durva zenei megoldásokat a férfiakból a tesztoszteron préseli ki" Szerintem ez nem olyan egyértelmű. Amelyik férfiben túlteng az bunyós lesz vagy valami hasonló. Inkább kreativitás kell oda meg bizonyos nyugodtság is. De a zenét hallgasd, ne képzelődj.

Szerintem a zenész fickók tesztoszteron szintje nem olyan vészesen magas.

2013. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Hogy el ne menjek haveromról, benne például valószínűleg túlteng a tesztoszteron és szinte semmihez nincs türelme. Pörgős és tehetséges lenne, de képtelen bármit is alkotni mert rögtön ideges lesz, törne-zúzna. Rendes srác, viszont nem tud huzamosabb ideig nyugodtan koncentrálni. Neki menni kell, sport, ilyesmi az játszik, de más nem nagyon. Pedig még zenei tehetséges is lenne!
2013. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
A bunyóhoz nem tesztoszteron kell.Hanem reflex,sebesség és ész meg erő.Ezek az emberek azok akihez odamész az utcán belekötsz és agyon ver,De nem keresi a bajt.
2013. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Mondasz valamit utolsó. Mindegy, nem is ez volt a lényeg. A tesztoszteron esetleg az erőt növeli, de láttam már olyat, hogy egy nagydarab állat belekötött egy csöndesebbe, kisebbe aztán csúnya vége lett.
2013. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
nervo, ida engberg, ellen alien, fatima hajji, marika rossa, tini, nina kaviz, nadina, anja schneidre, miss kittin, emma hewwit, julia carpenter , sikerült összeszednem párat :D
2013. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!