Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az Újhold zenéje?

Mi az Újhold zenéje?

Figyelt kérdés
Mi az újhold zenéje annál a résznél amikor Bellát elhagyja Edward és azután mutatják a suliban amikor az ebédlőben mindenki ott szórakozik ő meg ott ül külön, egyedül?

2013. jan. 26. 19:43
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi! nem külön ül hanem együtt ül a többiekkel és néz az egyik üres asztal felé!
2013. jan. 26. 19:55
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom melyikre gondolsz pontosan de, ami egy gyönyörű szám és sokszor elhangzik az : Bella altatója (Bella's lullaby)
2013. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tamy16 válasza:
A kérdésed alapján az egyik zene az a Possibility - Lykke Li című szám. Nem emlékszem, hogy az Újholdban bámulná az üres asztalt. Az sztem az első részben van, de nem nem vagyok biztos benne. Remélem azért tudtam segíteni.
2013. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a választ! Igen az egyik a Possibility de én másra gondoltam! De azért köszönöm szépen...még megnézem máshol is! :)
2013. jan. 28. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!