Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hegedűtanulás 15 éves kortól?

Hegedűtanulás 15 éves kortól?

Figyelt kérdés

Olyanokra vagyok kíváncsi, aki mondjuk 14-16 (vagy később,de diákként) kezdett el hegedülni. Mennyi idő volt megtanulni? Volt rá elég időd? Tanárfüggő volt, hogy mennyire élvezted? Érdemes volt elkezdeni, vagy esetleg abba is hagytad...stb?

Előre is köszönöm a segítséget :)



2013. jan. 20. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy én nem 15 körül kezdtem, de amit mondhatok, azok ezek: 1.megtanulni, szinten tartani tehetségfüggő

2. tanártól, lelkesedéstől, diáktól függ, hogy mennyire élvezed ( én pl. nagyon)

3. nem hagytam abba, már 5 éve csinálom, és egyszerűen imádom

4. van rá elég időm

5. tőled függ, mennyi idő

2013. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát nemtom haver....én 5 évesen kezdtem el és most 15 vok...nem csak a tanáron,hanem főként rajtad múlik,el kell döntened,h tényleg akarod-e csinálni,mer ha igen,akkor meglehet,h le kell mondanod pár dologról,amit a szabadidődben végzel....persze jó sok gyakorlást igényel ez is,mint a többi hagszer....türelem kell hozzá...na mind1....azé sok sikert hozzá ;-)
2013. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én már 6 éve csinálom, 15 vagyok. Ha szeretnéd kezdj bele! Ezek a dolgok nem korhoz kapcsolódnak. Jó persze, nyilván egy 40 éves nem fog már neki kezdeni. De ha az idődbe belefér, és a hétvégén is hajlandó vagy gyakorolni, és MINDEN NAP MINIMUM 30 percet gyakorolni, akkor sikeres leszel benne.

Hova valósi vagy?

2013. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 GermánGergő válasza:

Én 16 éves vagyok.

Szerintetek felvennének ilyen hegedűórákra,mert nekem lenne időm,viszont félek az elutasítástól?

2014. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!