Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó hangkártyát?

Figyelt kérdés
Eddig Audiotrak Maya 44 Mk2-t és az E-MU 0404-et néztem ki, de ezek inkább zene szerkesztésre/keverésre vannak, ahogy néztem. Nekem elég lenne egy olyan, ami van 1 kimenet (2 csatornás). A minőség a lényeg.

#stúdió #hangkártya #Maya #Audiotrak #Maya44
2013. jan. 18. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:

REALTEK, itt nézz körül.

[link]

2013. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az alaplapomban egy integrált Realtek van és meg kell mondanom, hogy szart sem ér. Realteket tuti nem fogok venni.
2013. jan. 19. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Roland Tri- vagy Quad capture, Yamaha Audiogram, vagy esetleg M-Audio Fast track C-400. Utóbbi volt nekem, jó volt egy ideig de miután megvette az Avid az M-audiót azóta már az új szériás interfészek nem a legjobb minőségűek. Nekem most egy Roland Quad capture-om van és nagyon meg vagyok vele elégedve. Minőségi előfok, auto szintezés, stb. A Yamaha Audiogram-ját is érdemes megnézned mert a Yamaha minőségi cuccokat gyárt és azt a teljesítményt ami rá van írva. De ez tőled függ mennyit szeretnél rákölteni.
2013. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagy jól eltaláltad az árat, ha nem is most, de úgy kb. ez lenne az az összeg, amit szánnék rá :)
2013. jan. 19. 15:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Válaszokat/ötleteket továbbra is várom, még nem döntöttem el, hogy milyet fogok venni.
2013. jan. 19. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Utóbbit használom otthon vágáshoz, egy rossz szót nem szólhatok rá.

2013. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!