Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik együttesé az a zene,...

Melyik együttesé az a zene, ami az oldalon megy a háttérbe?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 18. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Tumblr szabály, blogot nem linkelünk.

Egyébként gőzöm sincs, kérdezd meg a bloggert. Tumblin mindenki mindenre válaszol,nem egy ilyen egyszerű kérdésnél fogják abbahagyni

2013. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem tudtam, hogy van ilyen szabály! Igazából nem nagyon tudom, mi is egyáltalán az a tumblr... :$ :(
2013. jan. 19. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
mindegy ez inkább a felhasználókra vonatkozik :D de megkérdezem neked :) majd írok ha válaszol :)
2013. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Juujj, nagyon szépen köszönöm! :D
2013. jan. 19. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:

szia, sajnos nem lett válasz

tegnap pont abban az időben cserélt témát és a régi zene (legalább is azthiszem, számomra nincs sok különbség köztük) is ment, az új számmal kapcsolatban pedig ezt írta:

im not sure… but it’s called this on my dextop LOOL és egy kép egy Cray feliratú ikonról

2013. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a fáradozást! :) Nagyon kedves vagy! Nem baj, hogy nincs meg, csak mikor az oldira tévedtem, már épp ki akartam lépni, és egy olyan zene kezdődött el, hogy én olyan jót nem tudom mikor hallottam utoljára, ami ennyire tetszett volna! :) Mindig felmentem újra és egymás után nem tudom, hányszor hallgattam meg. Aztán lecserélte (az új ment már, amikor belinkeltem), és nézem: Jéé, ezt ugyanazok éneklik! :D És mivel nem nagyon értek ezekhez a tumblr-okhoz, és igazából angolul se tudok nagyon...:( Ezért gondoltam, hogy megkérdezem itt. :) Még egyszer köszönöm :)
2013. jan. 24. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!