Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ráz ki a hideg ha jó a...

Miért ráz ki a hideg ha jó a zene amit hallgatok?

Figyelt kérdés
Persze ez lehet egy jó film miatt is. Érdekelne, hogy miért ad ilyen reakciót a testünk. Főleg tudományos magyarázat érdekel.
2009. aug. 29. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

áááhhh ez nekem is így van:O:O =)

amikor valami jó zenét hallgatok olyan hidegrázásom van tőle néha, de lehet h nem is hidegrázás, csak valami fura érzés, de jóó:D


am nem tudom h miért:D

2009. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én úgy vettem észre, hogy engem a legtöbbször akkor ráz ki a hideg ha valami érdekes gondolatot/eseményt/személyt tudok a számhoz kapcsolni. Tehát ha tényleg beleélem magam. Ezért szerencsésebb ha az ember klippet néz mert ott képi hatással is megtudják "rázni" az embert:).

Nagyon érdekelne a tudományos magyarázata ennek. Írjatok még!:)

2009. aug. 30. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Egyszerű pszichés reakció. Teljesen normális. Persze biztos van valahol az interneten orvosi leírása is.
2009. aug. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

tavaly kórusolimpián voltunk a kórusunkkal, és szabadidőnkben beültünk meghallgatni egy dél-afrikai fiúkar hangversenyét, és Kodályt énekeltek! ráadásul annyira gyönyörűen, h mindannyian libabőrösek voltunk még órákkal később is ha rágondoltunk. az nagyon durva volt.

ja, h a kérdésre mi a válasz, azt nem tudom :D

2009. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
53%
Átéled és átérzed a zenét. Valaki pl azt mondta: "Aki az István a király hallgatása közben nem lesz libabőrös az nem igazi magyar ember". Én pl az leszek, és sok más daltól is, nem mindíg csak ha átérzem.
2009. szept. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!