Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Komolyan tetszik valakinek az...

Komolyan tetszik valakinek az amit a Class fm-en művelnek?

Figyelt kérdés
Sajnos elég sokat vagyok kénytelen hallgatni a Class fm-et és nem tudom elhinni hogy valaki képes ezt szeretni.Ez alatt azt értem hogy hónapokon keresztül minden áldott nap ugyanazok a himbilimbi pop dalocskák szólnak napjában többször is.Már szó szerint a könyökömön jönnek ki.Van vagy 10-15 dal és azokat tolják reggeltől estig.Van még olyan dolog is hogy,hogyan képesek egy olyan dalra amit már vagy 3 hónapja játszanak azt mondani hogy vadonatúj sláger?Ettől már tényleg a falra tudok mászni.

2013. jan. 16. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz ehhez, ne szólj bele, el lehet kapcsolni.

Nem mindenki hallgatja egész nap a rádiót, hanem mondjuk délelőtt, vagy délután és este, ezért ismétlődnek a dalok, hogy mindenki ugyan azt kaphassa.


Az új slágerhez:

Nincs minden nap új sláger, úgyhogy abból kell élni ami van.

2013. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először is nem saját akaratomból hallgatom ezért nem nagyon tudom elkapcsolni se.Másodszor meg na jó oké hogy azért játszanak egy dalt naponta többször is mert mindenki máskor hallgatja na de hétről hétre hónapokon keresztül ugyanaz a napi program.Még a kedvenc dalaimat sem tudnám ennyi ideig hallgatni sorozatosan mert biztos hogy előbb utóbb rájuk unnák akár mennyire is szeretem őket.Bár az is igaz hogy nekik épp ez a céljuk hogy addig míg "kitermelődik" egy új "sláger" addigra pont ráunjon a "nép" az aktuálisra.
2013. jan. 18. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz eltekerni másik rádióra, nemjó a gomb a rádiódon? Vagy talán üzletben dolgozol? Akkor főnöködet nem tudod megkérni tegye másikra? Már bocsi, de az hogy "nem saját akaratodból hallgatod és nem tudod másikra rátenni" ez egy kicsit morbid. Tegyél fel fejhallgatót, map3-mp4 lejátszót stb...


Egyébként a reggeli műsor az jó amikor Balázsék elhülyülnek, nekem az tetszik. :)

2013. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy hogy a munkahelyemen a többség akarata érvényesül és a munkámból kifolyólag a fejhallgató nem túl kényelmes megoldás.Na de nem ezen lenne a lényeg hanem hogy mi tetszik valakinek ebben?Nekem nem lenne semmi bajom velük ha nem ugyanazt majmolnák napról napra.Volt egy kedvenc csatornám ami sajnos már megszűnt és ezt a csatornát pont azért kedveltem mert egy héten nem hallottam kétszer ugyan azt a dalt.
2013. jan. 23. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!