Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Boss...

Mi a véleményetek a Boss Me-70 ről :D?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy szerintetek a boss me-70 az jó-e?

2013. jan. 16. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem rossz de az a kérdés hogy biztos hogy szükséged e van ennyi mindenre... mert ennyi pénzből ha csak kb 4 effektre tartasz igényt sokkal jobb hangzást lehet elérni kispedálokból...
2013. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt, ne vedd meg! Hidd el, rettenetes! Ha mindenképp multit akarsz ebben az árkategóriában: Digitech Rp 500/U.S.A.


Máskülönben nem értek egyet a "multit kiváltja 4 pedál" teóriával. Ma már ott tartunk, hogy ezek a stuffok nem csak pedálok halmazát tartalmazzák, de erősítők és ládák hangjait is modellezik. Amíg a világ a rock körül forog, örök téma lesz, hogy multit használ igazi zenész, vagy se... és? szerintem a végeredmény számít. Meghallgat, ha tetszik megvesz...ennyi)


[link]


nem az én hirdetésem!

2013. jan. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

"de erősítők és ládák hangjait is modellezik"

Igen, de minek és főleg ilyen minőségben minek?

A gagyi pedálok, multik miatt szól az amatőr zenekarok 90%-a tragikusan szarul élőben.

2013. jan. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
A "tragikusan szarul szól" téma jóval túlmutat a kérdésen, erről most ne...viszont igenis oka lehet egy multinak a modern rock zenében. Nem telik mindenkinek több tízezres butik pedálokra. Az amatőr zenekarokat nem támogatja senki, sőt! Nem személyeskednék, de néhány profi gitáros szandja is elég butácska, független a horror magasságtól, ahová művészileg ért.
2013. jan. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hm... így végig olvasva nem tudom :D


Azért a Boss elég jó cuccokat gyárt és a Boss me-70 állítólag jó minőségű hang!

83.000Ft újonnan Igazából nekem az lenne a jó ha minden lenne benne tehát a bluestől a rockig a metálig és így tovább egyszóval megállja a helyét színpadon is és minden stílusban.


De akkor most tulajdonképp magáról a Boss Me-70ről mi a véleményetek, és ha szerintetek szar akkor bővebben miért szar a hangzása stb? :D Köszi a Válaszokat e lőre is!

2013. jan. 17. 17:35
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

Állítólag. Valójában meg COSM modellezés a nagy rakás szar.

83 ezer??? Az meg iszonyú horribilis...

Nézd ha veszel valami fasza erősítőt, az valóban megállja a helyét bármilyen stílusban minden pedál nélkül (max egy boost pedál), egy ilyen multi meg igazából semmire sem jó.

Metálhoz vékony, blueshoz élettelen, rockhoz felesleges...

Az effekteket esetleg lehet használni belőle, de ennyi pénzért van csomó ezerszer jobb alternatíva.

2013. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az ME70-ben egy jó móka van az pedig a looper, de ezért nem szabad megvenni. Az erősítő-láda szimulációi vékonykák. Használhatod csak kispedál módban is, ahol minden pedál egy BOSS effektnek felel meg, de hidd el nekem, hogy meg sem közelítik még a saját gyártású kisvasútjaikat sem.

A többit elmondta az előttem szóló.

2013. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hm... hát nem tudom igazából a kérdést nem azért tettem fel hogy vegyek-e vagy ne! Mivel már van! :D

Csak véleményekre voltam kíváncsi amúgy szerintem nagyon jó ki motyó! Oké van benne 1-2 effekt ami nem sikerült valami jól de milyen multiban nincs ilyen? :D

Szerintem megéri az árát bőven! Rengeteg hasznos cucc van benne amiket nap mint nap használok! Egy jó effektből is lehet szart csinálni! Nagyon óvatosan kell vágni a hangokat... mert nagyon eltudunk rontani egy effektet egy rossz hangszínnel például! Én nekem a COSM-el sincs gondom igazéból... óvatosan adagoltam rá a hangszínt és nagyon szép hangot sikerült elérni. A tiszta hangok is nagyon oda vannak rakva főleg az tetszik amikor HUM SINGLE van az FX-ben és a MOD-ba pedig Octave vagy Harmonist ezek nekem nagyon bejöttek rajta!



Én csak ajánlani tudom! De ez az én véleményem mindenki saját szája íze szerint válogat/vesz/használ! :)

2013. jan. 22. 21:37
 9/17 anonim ***** válasza:

Pff...

Szerinted jó motyó, mert nem értesz hozzá.

Neked igazából nem a minősége, meg a hangja tetszik, hanem a sok hülye effekt, amivel játszadozni lehet, de ezt te magad írtad le.

Ezzel szemben egy TC-re meg valszeg azt mondanád, hogy gagyi, mert abban jóval kevesebb minden van, de az tényleg elég komoly minőségben...

2013. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

hasznos vagy jól szól, két külön dolog :D

nekem is volt, örültem is neki, azt hittem, hogy enyém a világ, és tényleg hasznos volt, megtanultam néhány dolgot vele, mi az a moduláló delay, hogy lehet egy erősítőn feljebb tornázni a jelszintet boost pedállal, vagy az autowah-al mit lehet csinálni, de így utólag visszagondolva egyértelműen ki tudom jelenteni, hogy a jó hangminőség nem ott kezdődik. és így utólag örülök, hogy amíg megvolt az a pedál, nem adódott koncertlehetőség, örülök, hogy nem álltam ki azzal koncertezni, mégha sokmindenre nagyon hasznos is volt

2013. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!