Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeritek ennek a számnak az...

Ismeritek ennek a számnak az előadóját és címét?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam a rádióban egy zeneszámot, amit nem ismerek, és hiába keresgéltem utána, nem találtam. A szövegben többször elhangzott valami olyasmi, hogy You can see just what you like vagy you can see what you just like. Nem értettem teljesen, de ezek szerintem benne voltak. Kevert stílusú, de ha választani kéne, azt mondanám, hogy swinges beütésű. Köszönöm a válaszokat! :)

2013. jan. 14. 19:42
 1/2 Szintiaa válasza:
nem Rihanna?
2013. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, mert tényleg ilyen swinges jellegű volt. Feltételezem arra a Rihanna számra gondolsz, amiben a "You can see my heart" részlet van. De én nem arra gondoltam. Köszönöm azért a választ, elég reménytelen helyzetnek tűnik. :) Még azt sem tudom, melyik rádióadón játszották le.
2013. jan. 27. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!