Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tanuljak meg jó hangot...

Asdnoname kérdése:

Hogyan tanuljak meg jó hangot használni rappelésnél?

Figyelt kérdés
1 éve rappelek készen áll rengeteg szövegem alapra ráütve ,hogy felvegyem csak nincs megfelelő hangom rá azaz hétköznapi hangon tolom el úgy meg szar szerintem... kellene bele érzés, hangnem változtatás mert egy rapper se a sima hangját használja rappelés közbe ez alap... hogyan találjak rá a megfelelő hangomra ami ütne a rappelésemre esetleg tippek 15éves vagyok hangilag néztek már skypen 21évesnek is szóval mély a hangom :D nem akarok 1 hangsúlyosan rappelni szeretnék kicsit változtatni a hangomon mikor rappelek meg érzékien rappelni hogyan jöjjek rá hogy megfelelőt megtaláljam?

2013. jan. 11. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Énekeld föl, hallgasd vissza, Ha nem jó hallod min kell változtatni, énekelj dallamosan 3 sávban. fő sáv, dupla, amikor ugyanazt énekled mint az elsőben, csak a hibás részeket megnyomod, és egy harmadik, ahol a sorok végét énekled, csak a rímeket.
2013. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia igy 11 évvel későbbről :D én anno úgy találtam meg hogy (nem is ilyen célból,) nekiálltam kiabálni miközben pár barátommal volt egy csoportos hívásunk és akkor jöttem rá, hogy simán kiabálni kell és minden működni fog, legalábbis nekem működött

(ha meg valakivel hozzam hasonloan szembejon ez a kerdes ennyi idő után + kellenek a statok légyszi aki ezt látja adjon mar 100%ot köszi :D)

márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!