Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fentről gitározni lehet?

Fentről gitározni lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy valaki-e próbált már ugy gitározni hogy a hurokat a gitár végén felülről fogja és nem alulról?És van pl olyan gitáros híres zenekarban aki így fogja a húrokat?

#hang #gitár #gitározás #hangolás #felülrőlfogás #hőrok
2013. jan. 8. 20:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
igen sajna mind a két kezem ilyen :)
2013. jan. 8. 21:05
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha valaki igazán akar zenélni, hihetetlen dolgokra képes.


[link]

2013. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
:)Ha ők is tudnak én mért ne tudnék nem úgy ahogy rendesen kell de hát én csak igy tudom.Sokszor bele gondolok hogy mennyi mindent nem tudok meg csinálni a kezemmel olyankor mindíg azokra gondolok akiknek lábuk vagy kezük nincs vagy más bajuk van szerencsém hogy csak ennyi bajom van:)
2013. jan. 8. 21:32
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát.. most kipróbáltam, milyen felülről játszani, egy Cranberries Zombie-t nagy nehezen el tudtam pötyögni :)

Szóval végülis nem lehetetlen :)

Viszont a barrés akkordok eléggé lehetetlenek így. Esetleg lehet fordított sorrendben felhúrozni, akkor azok is mennének.


Mindenesetre én szétnyomott kézfej-idegekkel és szilánkos csuklótöréssel is aránylag tűrhetően megtanultam játszani, szóval kitartás :)

2013. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi.Csak az a baj hogy még semennyire se tudok gitározni és nem szeretnék elmennék zene iskolába hanem magamtól szeretnék az interneten ketesztül csak még gitárom sincsen és egy basszus gitár eléggé drága.
2013. jan. 8. 21:50
 16/17 anonim ***** válasza:
20 ezerért már lehet kezdő hangszereket venni.
2013. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen,már néztem.
2013. jan. 8. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!