Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2 éve énekelek. Zenekart után...

2 éve énekelek. Zenekart után kutatok, most léptem ki az elôzôbôl. ( Ti is kiléptetek volna? ) Mit ajánlotok, hol keressek?

Figyelt kérdés

Légyszi, ne jelentsétek, hogy a kérdésem nem a megfelelô témában van...

15 éves lány vagyok, nagy hangterjedelemmel. Leginkább az indie,indie rock, garage, ground, alternatív rock/indie/metál,nu metal, és egyebek érdekelnek. Vagyis minden nagyjából. A rapet, és a hörgést sem vetem, meg sôt...

Adjak fel hirdetést? Vagy mit csináljak?

A másik ok, amiért írtam, hogy az elôzô bandánkkal komoly fél évet voltunk együtt. 6-an voltunk: az elején vokáloztam, meg az 5-bôl 2 számnak a refrénjét, kettônek meg a háromnegyedét énekeltem. Ôk, fiúk már régebben mûködtek, aztán felfedtem magam, mint szövegíró is... Az egyik csávesz pont a fellépés elôtt lesmárolt, én meg, mivel volt barátom, nagyon megharagudtam rá, és sírni is kezdtem, mert a fiúm látta az egészet. Az én hibám is, mert hagytam, hogy átöleljen, de az egész kb 4 másodpercig tartott. A lényeg, hogy azonnal nem löktem el magamtól, mert kicsit tetszik... Na és hát az egész elsô fellépésünk totál gáz lett. Ezekután mindenki engem hibáztatott, én meg azt mondtam hogy csá. Szerintetek jól tettem? Lehetünk még barátok a többiekkel? Akkor nekem kell lépnem, vagy hagyjam a francba az egész bagázst? És mi legyen a barátommal? Hallani sem akar rólam, pedig nagyon szeretem, akkor ott nem tudom mi volt velem... :(

16/L, a barátom 18, a másik csávó 17



2013. jan. 7. 23:06
 1/10 anonim válasza:
Én sem írtam ide, hogy milyen végzettség kell a metróvezetőhöz, mert ez a legforgalmasabb téma... 14/f
2013. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

ááá már értem, végigolvastam. rossz volt a fő kérdés :)

üdv.

2013. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

" hörgést sem vetem, meg sôt"

Az nem így megy,az is egy tanulni való technika.

2013. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mire végeztél a szöveggel már 16 lettél? :O

Boldog szülinapot! :)

2013. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*tanulnivaló
2013. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

elöljáróba: félre értés ne essék szeretem a kreatív lánykákat éneklés / írás különösen az esetem + am is 8 év zongorázás van mögöttem szóval nincs ellenemre a dolog de:

ROFL! az éneklés nem ott kezdődik h 1 no name haveri társaság vesz pár 5 filléres gitárt és akkor ők máris együttes XD

oké no offense elvégre 15 v és végül is ez jó dolog.. az már kevésbé h hagyod magad lekapni a pasid előtt.

mellékesen: youtube cover vagyon? kíváncsi természet vagyok.


de mivel mégis csak pasiból vagyok és szolidaritást kell vállalnom az EX barátoddal így szeretettel küldeném neked a következő számot: http://www.youtube.com/watch?v=Xrq8wJFfe1w :)

2013. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Martin84 válasza:
Szerintem mielőtt színpadra lépsz, koncentráljál a feladatra és ne arra, hogy éppen kivel kavarsz... Egyébként nem tárgy vagy, akit bármelyik srác birtokolhat, előadóként meg különösen ne csinálj abból problémát, ha zenésztársad koncert előtt/közben/után lesmárol. Komoly művészek minden kollégával szoktak mindenféle jót csinálni, ezt a barátodnak tolerálnia kell. Ez egy ilyen szakma. Ha komolyan veszed, képzed magad és alázattal lépsz közönség elé: pont leszarod a külső körülményeket, akkor nagyon sok sikert kívánok! Ha ilyen baromságokon továbbra is fennakadsz, hogy zenésztársad lekap koncert előtt, akkor inkább ne próbálkozz a muzsikálással! Ha megszívlelted a fentieket és komolyan gondolod, akkor kíváncsian várom privátban, hogy mit tudsz (esetleg felvétel, vagy a saját szöveged és általad írt szám, stb.). Ja, ha együtt dolgozunk, akkor ha van barátod, ha nincs, amikor neked is és nekem is kedvünk van, akkor dugni fogunk koncert előtt, vagy után, ha nincs, akkor meg nem, erre készülj fel!
2013. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Maga a sztori hidegen hagy, viszont a dobolást vállalom, ha szükség van rá :D
2013. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazán komoly művészek pedig nagyon profin kezelik a szakmát és a magánéletet, és előszöris nem keverednek olyan szerelmi helyzetbe, ami kellemetlen lehet.


Ha mégis van valami kavarás, értelmes emberek módjára megbeszélik, és túllépnek rajta. Ha nem sikerül normálisan lerendezni, akkor a közös munka úgysem fog menni hosszabb távon.


Ha lány vagy, azt a tanácsot ne fogadd meg itt valamelyik hozzászólótól, hogy dugj a kollégáiddal: pasiknál ez egy kicsit másképp működik, de ha lány vagy, akkor hamar elterjed a zenészek között, hogy te egy K vagy, és csak annak fognak tartani, nem pedig igazi énekesnőnek!


Ebben a konkrét helyzetedben gondold végig, milyen srác kell neked egyáltalán, milyen kapcsolatot szeretnél magadnak a leginkább, mert ha a mostani barátoddal ezt a kis esetet nem tudod tisztázni, ráadásul az előző fiúddal még ilyesmit csinálsz, akkor valami nem stimmel. Ezt először saját magaddal kell tisztáznod.


Üdv, egy énekesnő

2013. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Mi egy dallamos metálcsapat vagyunk és keresünk egy jó hangú énekesnőt. ha érdekel írj privibe!


Tegernako

2013. jan. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!