Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Olyan oldal keresek, ami...

Olyan oldal keresek, ami magával a gyakorlással (gitár/zongora) foglalkozik. Ismertek ehhez hasonlót?

Figyelt kérdés
szóval, nem konkrét technikai gyakorlatok kellenének, hanem leírások, ötletek, tippek is trükkök ahhoz, hogy hogyan gyakoroljak hatákonyan. egyszer már találtam egy ilyen oldalt, de az megszűnt, nem ismertek ilyet?

2013. jan. 6. 20:28
 1/3 sdan ***** válasza:

[link]

ilyenre gondoltál?mert szerintem egy nagyon jó,sokat segített nekem gitárban

2013. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem. ezeken már túlvagyok, és nem is gitáros dolgokat akarok tanulni, hanem gyakorlást tanulni. módszertant, metodikát, érted, hogy hogy sajátíthatom el minél jobban. nem tudom hogy körbeírni :D pl hogyan építsem fel a gyakorlást, mikor gyakoroljak, mennyit egy nap, hogy ne gyakoroljak, ilyesmi. végülis ami ennek az egésznek a kulcsa :D


egyébként megnéztem ezt az oldalt, írnak benne hülyeségeket, de alapvetően nem rossz oldal, sokkal rosszabbak vannak ennél :D

2013. jan. 6. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen engem is érdekelne!
2013. jan. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!