Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mire van manapság igyény a...

Mire van manapság igyény a zenepiacon?

Figyelt kérdés
Milyen mufaj nincs még eléggé kimerítve? milyen zenére lesz igény a közeljövöben? szerintetek?
2013. jan. 5. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

úgynézki manapság a fiatalok csak sz*r "zenére" vevők. pl dubstep.. ezt nem is lehet zenének nevezni. zenét hangszerek segítségével lehet csinálni, a mai zenék pedig elektronikus sz*rok.


tessék egy kis ZENE: http://www.youtube.com/watch?v=2pdFIaoBoPg

2013. jan. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

lol..

hát ennél a f*snál kurv*sok dubstep sokkal jobb.

Már megint ez a zene=hangszer.. nőlj már fel.

Mint minden műfajban, dubstepben is van nagyon sok sz*r.


A zene pedig nem egy kimeríthető dolog.

Most, és még pár évig biztos a dubstep lesz a menő.

És ha te most az alapján fogsz zenét csinálni, hogy melyikre van nagyobb igény... na hát szerintem arra nem lesz igény :D

2013. jan. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

1.nek : basszus ismered az Edens Curset ? :D Egyik kedvenc zenekarom,alig van par ember aki ismeri a zenejet pedig ez mar megerne par millios nezettseget ytn.

Egyebkent a dubstep egyaltalan nem meno,sot mara mar ciki aki azt hallgat, manapsag nagyon felkapott a rock / metal.

2.nak ahelyett,hogy itt karomkodsz megtanulhatnad mi az a zene te tokfej es ne fikazd az igazi zenet amit kemeny munkaval,hangszerelessel alitottak ossze,nemcsak egy fakezu tehetsegtelen hulyegyerek aki nyomkodja a billentyuzetet es jatssza a kemeny djt egy DC sapkaban.Soha nem fog a dubstep olyan nepszerusegre szert tenni mint a rock metal vagy akar a rapp,es tudod mert?mert senki nem veszi meg azoknak a pocsek eloadoknak a lemezeit.Metallica kiad egy uj albumot,egyik rajongot sem izgatja,hogy az egesz lemezt le lehet tolteni netrol,elmennek es a sajat penzukbol megveszik hidd el,2 nap alatt aranylemez de sztem sokat mondtam inkabb 2 perc,mig ezt az eladasi szintet egy dj kb 2 ev alatt se eri el.

Szoval kerdesre valaszolva,azok a stilusok,melyek a 80-as evekben dominaltak ma is uraljak a piacot.Ne a yt nezettseg alapjan iteljetek,nezzetek utana kinek tobb a lemezeladasa,mert itt az jatszik kulcsfontossagu szerepet.Minden a rajongokon mulik .Ennyi,lehet vitatkozni de nekem van igazam.

Udv.

2013. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok primitiv ember aki semmit sem tud az elektronikus zenerol es annak kesziteserol.


Akkor hadd vilagositsalak fel benneteket. Eloszor is a dj meg a producer ket kulonbozo dolog. A dj az keveri a mar elore legyartott zeneket (kiveve ha liveset-et jatszik) ami mar egy nehez munka. (ha jol csinalja) A producer pedig az aki a studioban ul, es gyartja a zenet. De ahhoz hogy valaki jol tudjon zenet csinalni (es itt csak az elektronikusra gondolok) elotte kell tanuljon zeneelmeletet, hangszerkesztest, es legtobb producer hangszereken is tud jattszani. Ha meghalgattsz egy muveszibb elektronikus zeneszamot (nem, nem dubstep-et), pl trance-et, ott felfedezheted hogy bizony eleg kemeny munka van egy ilyen szam mogott.


Nekem semmi bajom nincs az 'igazi' zenevel, es ebbol kiindulva nem ertem h masnak mi baja van az elektronikus zenevel. Aki azt hiszi h az elektronikus zene ugy keszul hogy 'egy hulyegyerek nyomogatja a billentyuzetet', az nezzen mar utanna egy kicsit. Toltson le egy zeneszerkeszto programot (fl studio, cubase, mac-en logic), es probaljon meg valami hasonlot osszedobni legalabb. Ti komolyan azt hiszitek h az elektronikus zene egy gombnyomasra keszul el?

2013. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. A válaszodból ítélve már megint egy elfogult, "csakis hangszerrel játszva lehet zenét csinálni" emberrel találkoztunk.

Légy szíves, emeld már ki a válaszomból, hol írtam hogy sz*r az "igazi zene"..? Mert szerintem csak az előbb linkelt számot szóltam le.


"csak egy fakezu tehetsegtelen hulyegyerek aki nyomkodja a billentyuzetet es jatssza a kemeny djt egy DC sapkaban."

Hát igen. Előttem válaszoló már írt erről. Próbálj meg összenyomkodni egy jónak mondható számot pl flstudioban.


(igaz, aki "csak" discoban beteszi a zenét, és tekergeti a gombokat, annak a titkára még én sem jöttem rá :D, de kitudja, lehet ők is zsenik)


És nem kéne összehasonlítani egy 32 éves zenekart, egy eléggé friss stílussal. Ennyi év alatt elég nagy rajongótábort tudtak szedni, de mondjuk megnézel egy skrillexet szerintem elég népszerű ő is.


És nem egy dubstep4ever gyerek vagyok, (majdnem) minden stílusból vannak kedvenceim.

2013. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
09:17 - igen ismerem :) nekem is egyik kedvenc zenekarom. tényleg kár hogy kevesen ismerik, nekem sokkal jobban bejön mint pl a Metallica, vagy pár ilyen nevesebb banda :) pár napja találtam rájuk, de megkapta a kedvenceim között a 3. helyet, Kreator és Judas Priest után :) :D
2013. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!