Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én érzem úgy h a hősök...

Csak én érzem úgy h a hősök nagyon elment egy számomra nem túl szimpatikus irányba?

Figyelt kérdés
sztem eléggé "elpopsztárosodtak"...pl nekem még mindig a Mindörökké a best...ti hogy vagytok ezzel...( aki nemtudja kikről van szó az inkább ne írjon semmit)
2013. jan. 1. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon gáz, amit most csinálnak. Én nagyon csalódtam bennük, szerintem nagyon nagyon romlott a színvonal. Egyébként nekem is a Mindörökké a best, de a 4 évszak album viszont már eléggé borzalmas, na de ezek az új zenéik, főleg most hallottam valami új cuccot, amit ha jól emlékszem Pixával közösen csináltak, és Electro, ami eléggé gáz, és a szöveg is már nagyon nagyon a primitív "partyrap" felé hajaz, és nem pedig a régi értelmi rap felé. Nagyon gáz, és én sajnálom, hogy ők is ide jutottak. Peace!
2013. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pedig miattuk és Essemm miatt kezdtem el rappet hallgatni..de akkor ezek szerint nem csak én gondolom ezt..sajnos ez van...zöld kéz ment!
2013. jan. 2. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég érdekes. Régen mindenki azért sírt mert nem voltak a zenecsatornákon, most meg azért mert benne vannak. Ezzel jár együtt 1-2 hátulütő is, mint pl. ez az utolsó klipjük ezzel a hülye dubstep alappal, de szerintem jó irányba haladnak.
2013. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy a sok hülye addig rinyál azért, mert valami underground és jó, hogy a végén egy mainstream sz*r lesz. Én soha nem kívántam egy jó földalatti rappernek sem, hogy "bár csak benne lenne a médiában", mert tudtam, hogy ugyanaz lenne belőlük, mint Majkából, vagy Fluorból. Hősöket is most ugyanazok a tinik bálványozzák, mint Majkát és Fluort. Például.
2013. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nézd meg második válaszoló h pl Essemmnek hány klipje van....mégsem jatszák zenecsatornák..hála az égnek ;)
2013. jan. 2. 19:36
 6/6 A kérdező kommentje:
ja es csak eckü szövegét idézem:"okádnom kell tőletek magyar zenecsatornák" ehhez képest....
2013. jan. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!