Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol találok olyan oldalt,...

Hol találok olyan oldalt, ahol alternatív zenét kedvelők chatelhetnek, ismerkedhetnek?

Figyelt kérdés
40-es anyuka vagyok, akinek a környezetében nincsenek ilyen emberek. (Csak a kamaszgyermekem) Szívesen járnék ilyen jellegű fesztiválokra, koncertekre, csak a társ(ak) hiányozik/(oznak).

2012. dec. 28. 19:29
 1/5 anonim válasza:
Én a fesztiválra és a koncertekre szavaznék, és igen egyedül is. Nem kell parázni, ott úgy sem tudja senki ki kivel van, úgy értem nem tudod hogy más egyedül van-e, mert mindenki elvegyül és egyszerűen csak jól érzi magát.Mosolyogj, táncolj, kicsit talán igyál, ha az segít és hajrá! Sok sikert!
2012. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig a lányommal mentem, aki rögtön lelépett. A koncertek alatt nem is gáz, de előtte-utána-közte kicsit ciki, főleg hogy korban is kilógok a résztvevők közül :(
2012. dec. 29. 09:54
 3/5 syn*-* válasza:

én is azt mondom, hogy erre a koncertek a legjobbak. nem baj ha egyedül egy, koncert alatt úgysem az a fontos, előtte pedig csak ülj le, igyál valamit. tudom hogy könnyebb mondani, de na azzal foglalkozz, hogy nem illesz oda. ilyen nincs. mindenki azért van ott mert azt a bizonyos zenét/együttest kedveli, ami alól te sem vagy kivétel.

Én tavaly először voltam pannónia fesztiválon.. na ott biztos nem tűnnél ki a tömegből. én azt mondanám 15 és 60 közt mozog az életkor, és a magyar zenészek színe java ott van. :))

2013. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 syn*-* válasza:

most ezzel nem azt akartam mondani, hogy feltétlen paféra kell menned... :)

a lényeg hogy ahol tömeg van, ott senki nem azt fogja nézegetni, hogy úú, ő tuti egyedül van, de gáz, stb. mindenkinek az a célja, hogy jól érezze magát.:)

2013. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HeartShapedBox válasza:
Mondjuk szétnézhetsz Tumblr-ön,ahol garantáltam bármit megtalálsz ami csak érdekel! Egy blogos oldal,kulcsszavak beírásával a határ a csillagos ég! chatelhetsz hasonló érdeklődésű emberekkel,csak tudj angolul! :) Remélem segítettem!
2013. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!