Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire lehetséges ez?...

Mennyire lehetséges ez? Mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Az Amadeus című filmben Mozart az egyik zongoraverseny előadásánál zongorázik és vezényel is egyszerre.

Lehetséges ez? Hiszen csak akkor tud vezényelni, amikor épp a zongorában szünet van, máskor nem.

Illetve szokták ezt még ma is alkalmazni? Esetleg egy linket tudnátok küldeni?

Előre is köszönöm!



2012. dec. 25. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem láttam a filmet. Csak próbáld ki ha dobolsz egy ismert ütemet és közben énekelsz.Ne téveszd el az ütemet:)
2012. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azt nem tudom, hogy mennyire gyakori, de Mozartnál el lehet képzelni..:) ő sok olyan dolgot csinált, amit mi soha életünkben nem leszünk képesek, úgyhogy hiába ez a dobolós példa, neki biztos az is ment volna elsőre :D


olyat már láttam, hogy a hegedűs vezényel, de közben játszik is, amikor játszik akkor őt követik, mikor meg nem, akkor a vonóval mutogat

2012. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kocsis Zoltán is csinált már ilyet, linket nem tudok, még az internet előtti korszakban láttam a tévében.
2012. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen minden kedves válaszolónak :)
2012. dec. 29. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!