Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy állítsam be az erősítőm...

Hogy állítsam be az erősítőm (kombó) hogy valami Metallica one hangzást kapjak?

Figyelt kérdés
a számot magát eltudom játszani csak ezzel lenne egykis gond mega amp t 60 r rőll lenne szó. torzitottton? vagy tisztán? és ha torzitotton akkor mit mennyire tekerjek S.O.S

2012. dec. 25. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
mert, komolyan nem hallod, hogy a dalban mikor szól tisztán a gitár, és mikor torzítottan..?
2012. dec. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de hallom . csak azért nem egy profi vagyok fél éve gitározok ... és nagyon nem tudom beállitani dal hibátlanul megy 5xnéztem meg a videót és igen azt játszom amit a csákó hallatszik is csak pl az elején vagyok és amikor átléek 2-4 bundrol a 17 16 15 14 19 re ott olyan kicsit fura nálam a hangzás.. és igen tudom nem egy huron kell játszanixDD
2012. dec. 25. 18:07
 3/7 A kérdező kommentje:
először azthittem a gyorsaság a baja aztán betanultam k....va gyorsra ennél szerintem max egy slash tudná gyorsabbanjátszani.
2012. dec. 25. 18:08
 4/7 A kérdező kommentje:
igazábol a szólokkal nincs bajom csak az eljén .. ott nekem nem ugyan az a hangzás a szolo rendben van:D
2012. dec. 25. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Lol!
2012. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

fú de meghallgatnálak most :D

http://www.youtube.com/watch?v=P4AmKztfYws

így már megy azért ugye?

neki sincs baja a gyorsasággal:) és vele is már csak slash vetekszik valószínűleg


ahhoz, hogy meghalld, hogy tiszta hangzás van-e, vagy torzított, nem kell zenésznek sem lenned, ha nem vagy hülye, akkor rájössz, hogy hol tiszta a gitár, és hol torzított.

az az erősítő alapvetően szar, soha nem lesz belőle metallica hangzás, de a torzítót csak meg fogod tanulni használni


ennyi idő gitározás után meg hagyd még a metallica one-t. nyakamat merném rá tenni, hogy szar amit csinálsz

2012. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha fél éve gitározol akkor szerintem még hanyagolnod kéne a torzított gitár hangot, meg én igazából elektromos gitár közelébe se engednélek még. Ellenben megtanulhatnál helyesen írni.
2012. dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!