Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vélemény az Ernie Ball Cobalt...

Vélemény az Ernie Ball Cobalt húrokról?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
jók
2012. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ernie ball = jó
2012. dec. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sXeFeri válasza:
Azért az Ernie Ball = jó kijelentést cáfolnám :D Az Elixir a legjobb bárki bármit mond, nekem az Ernie Ball húrok gyorsan elszakadnak, de lehet hogy én vagyok túl állat :D Minden esetre még nem próbáltam a Cobalt húrok ha valakinek konkrét válasza van engem is érdekel :D
2013. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezt így hülyeség volt kijelentenem, hogy ernie ball=jó :) Ez egyénfüggő, nekem például egyik húrkészlettel sem volt gondom eddig, D'Addario és Ernie Ball húrokat használtam eddig,10-es D'Addario Standard hangolásra és 12-es Not Even Slinky-t Drop C hangolásra. Az utóbbi Ernie Ball már március elejétől fentvan a gitáromon, semmi rozsdásodást nem látok eddig rajta, bár ez lehet attól hogy nem nagyon izzad a kezem, és a húrokat egy száraz tiszta rongyal játszás előtt/után áttörölöm. Nálam még húr nem szakadt el, pedig már 3 éve gitározom. Lehet hogy szerencsés voltam, és pont jó húrkészleteket fogtam ki.

De amúgy Ernie Ballról és D'Addarioról is hallottam pozitív és negatív véleményeket, de az Elixirről is, de szerintem eléggé drága, de állítólag megéri. Csak az a baj hogy az "állítólag" kevés. Ki kell próbálni. ha beválik akkor oké, ha nem akkor nem, másikat kell venni. :)

2013. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!