Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok olyan boltot mondani...

Tudtok olyan boltot mondani ahol bevesznek használt hangszereket?

Figyelt kérdés

és fizetnek érte nem bizományt adnak?

eladnám a gitáromat kéne a pénz..://



2012. dec. 15. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
én nemrég próbáltam ilyet, csak beszámítják.. az a baj, hogy kp-t olyan keveset adnának, hogy neked nem érné meg, mert mondjuk te eladsz egy gitárt, ami használtan ér 50ezret, te eladod mondjuk 40ért, mert sürgős, azzal még jobban jársz, mint amennyit ők adnának, mivel nekik kell, hogy legyen rajta haszon is, és ami a fő gond, adózni is kell utána. szóval nekik annyiért kell megvenni, hogy jó áron el tudják adni, legyen rajta haszon, és gondolom 27%(de ebben nem vagyok biztos), adót is befizessenek utána. szóval hirdesd, ha sürgős, akkor áron alul kell eladnod, sajnos már többnyire az új ár feléért mennek el a használt dolgok, de még ígyis jobb, mint felvásároltatni.
2012. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!