Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jobbkezesek melyik kezzel...

Jobbkezesek melyik kezzel kell pengetni es melyikkel az akkordokat lefogni a gitaron?

Figyelt kérdés
es tudtok mondani olyan internetes oldalakat amik segitsegevel meg lehet tanulni gitarozni? elore is koszi
2012. dec. 15. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A jobbkezes jobb kézzel penget, a bal kezes ballal.

Olyan oldal nem létezik, amelyik segítségével meg lehet tanulni gitározni. Viszont van rengeteg oktató oldal. Pl a youtube tele van guitar lesson-nal, rákeresel és máris tanulhatsz valamit. Magyar oldal is van egy csomó. De ha van rá időd és pénzed akkor a legjobb ha keresel egy tanárt.

2012. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jobb kéz pengeteés Bal akkordok lefogása

Én egy egyszerű gitárral neten keztem el tanulni gitározni.

(Gitáregyetem)Most már elég jól tolom,de ezzel az az egyetlen baj hogy egy idő után magadtól nem tudsz fejlődni.

nem tudsz bármilyen dalt eljátszani csak ha van róla

2012. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
video! menj Tanárhoz!
2012. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
www.Gitaregyetem.hu , youtube-on a foka tv is,es ha ezeket mar mind meg tanultad toltsd le a tux-guitart es menj gitartab.hu-ra es keresgess konnyeb tabokat,majd kesobb olyan szamokat is amiket szeretsz
2012. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!