Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Eminem Feat Dido - Stan...

Eminem Feat Dido - Stan története?

Figyelt kérdés

Szövegét értem,meg neten is rákerestem

továbbá a klippből is lehet érteni..


De mi volt Eminem késztetése hogy ezt a számot megírja?

Valami igaz történet is lapul a háttérben vagy csak szimplán írt egy számot?

Köszi.



2012. dec. 14. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Kapott érte sok pénzt. :)
2012. dec. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Stan egy emberke volt aki ilyen leveleket írt Eminemnek majd öngyilkos lett.

A dalban Eminem a fickó leveleit is idézi és a dalba betettd Dido-t hogy ne legyen annyira brutál.

2016. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsánat az igen megkésett válaszért, de én most olvastam el a teljes történetet.


Stan (azaz Stanley Mitchell) volt Eminem egyik legnagyobb rajongója. A srác úgy csináltatta haját, úgy öltözködött, hogy minél jobban hasonlítson rá, sőt születendő kislánya nevét a rapsztáréval azonosnak választja. Leveleket írt neki, de a rapsztár ezekre nem válaszolt. Stan vélhetően egy mentális betegségekkel küzdő ember volt, aki nem tűrte el, hogy lelkes leveleire nem érkezett válasz. Ettől előbb agresszív lett, majd elhatározta, hogy öngyilkosságot követ el, melybe belehajszolja terhes barátnőjét is. Eminemnek ettől az esettől lelkiismeret-furdalása lett, mert mint elmondta, bár nem érzi hibásnak magát a dologért (nem köteles rajongói levelekre válaszolni, főleg záros határidőn belül), ugyanakkor ha kicsit figyelmesebb lett volna rajongójával, megmenthetett volna 3 életet.


Azóta Eminem még a Twitteren is rendszeresen válaszol rajongóinak.

2020. szept. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!