Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok mondani légyszíves...

Sámson98 kérdése:

Tudtok mondani légyszíves nagyon jó rock együtteseket?

Figyelt kérdés
Rock együtesek
2012. dec. 11. 19:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
Metallica,Iron Maiden, Guns n roses, Rammstein, Slipknot,Nirvana,Megadeth
2012. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rush.
2012. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Melyik ága érdekel a rocknak?


Amiket én szeretek nem csak zenekarok, előadók is:


Aerosmith, Def Leppard, Scorpions, Kiss, Alice Cooper, Mötley Crüe, The Cult, AC/DC, Warlock, W.A.S.P., Bon Jovi, Gary Moore, Whitesnake, ZZ Top, Iron Maiden, Queen, Ozzy,

2012. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
System of a down, avanged sevenfold, three days grace, get scared, a többit már leírták.
2012. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek minndet meghalgatom:)
2012. dec. 11. 20:02
 6/11 anonim válasza:
Dokken, Bom Jovi, Vixen, Skid Row, Rat, AC/DC, Alice Cooper, Firehouse, Sonata Artica, Ossian, Pokolgép, Bad English, Kiss, Scorpions
2012. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki mit, miket szeret hallgatni. A második hsz-hoz hasonlóan a Rush-t én is ismerem és nagyon szeretem. Én az úgymond "kifinomultabb" stílusú zenekarokat szeretem. Írok még jó néhányat, persze nem tetszési sorrendben, mert mindegyiket egyformán szeretem: Genesis, Mike and the Mechanics, Toto, Asia, Foreigner, Survivor, Journey, Saga, Marillion, Pink Floyd, Yes, Pallas, Pendragon, Kansas, Boston, Chicago, Simple Minds, The Mission, Starship, Cutting Crew, Mr. Mister, Styx, GTR, Mike Oldfield. Sok mást is szeretek, de azok nem sorolhatók a rock kategóriába.
2012. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A Tankcsapda Metallica Red hot chili peppers féléket jah meg természetesen a system of a down:DD
2012. dec. 14. 16:01
 9/11 anonim ***** válasza:
2 kedvencem: Slipknot, Stone Sour :D
2012. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tóth Szabolcs (RoMe ***** válasza:
Elvenking,Pantera,Dalriada,White Lion
2013. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!