Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Janicsák Veca mikor fogja fel...

Janicsák Veca mikor fogja fel végre, hogy nincs igény a zenéjére?!

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy nem énekel szépen, de egyszerűen nincs rá igény. Mit gondol, miért nem hívták meg az X-Faktorba sztárvendégnek? Miért nem énekelte a műsorban senki egyetlen dalát sem? Miért nem játsszák a -már több, mint egy éve megjelent- dalait a rádiók? Ami nem megy, azt nem kéne erőltetni...

2012. dec. 9. 12:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Idézem az első mondatomat: "Nem azt mondom, hogy nem énekel szépen, de egyszerűen nincs rá igény."
2013. febr. 23. 16:56
 12/18 A kérdező kommentje:
Azt hiszem vasárnap Janicsák Veca jól pofára esett. Végre szembesült azzal, hogy nincs igény az ócska dalaira és elmegy egy vérprofi zeneszerzőhöz és dalszövegíróhoz, mert zeneszerzőként és dalszövegíróként megbukott. Ha továbbra is azt a kalap szart képviseli, mint eddig, akkor énekesnőként is kudarcot fog vallani.
2013. febr. 26. 16:00
 13/18 erzo® válasza:
48%
Nem tudom miért kell másokat leszólni! Bennem felmerül egy kérdés ami szerintem nagyon is fontos dolog! Te letettél már valamit az "asztalra"???? Ha esetleg mégis akkor elnézésedet kérem! Szerintem Veca már rengetegszer bebizonyította, hogy igen is van helye a magyar könnyűzenei életben! Azt mondod, hogy sz@rok a zenéi!?!?! Én ezt megcáfolnám és a számok sem ezt mutatják ( [link] Az, hogy neked nem tetszik, nagyon tudom sajnálni! "Ami nem megy azt nem kell erőltetni!"(!!!!)
2013. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Milyen számokról beszélsz? Hogy a rádiók 0, azaz nulla darab dalát játsszák? Mert, hogy csak a Labirintus volt MAHASZ toplistás.. (Az Ez az a percet hagyjuk, az Kocsis Tibor dala..)

Ezzel szemben Zsédának minden évben van slágere. Legyen úgy, Más világ, Dance..

2013. jún. 6. 09:39
 15/18 erzo® válasza:
52%

Az meglehet, hogy Zsédának szinte minden évben jelennek meg számai, ezt nem is vitatom, sőt nem is vitatok semmit sem csak arra reagáltam, hogy (legalábbis én akkor kritizálok valakit ha már leraktam valamit az "asztalra"!!!! Az, hogy nem jelenik meg semelyik tv-s műsorban, nem hallható rádióban( bár kétlem mert, nap szinten legalább 3 számot hallok tőle, de ez mellékes) az még nem azt jelenti, hogy nem aktív, vagyis nem populáris! Ha nagyon akarná ő vagy a menedzsment akkor igen is nagyon felkapott előadó lenne! Mindegy szó ami szó, akinek nem tetszik az egy dolog, akinek meg igen az hallgassa és szeresse! Ennyi! Ne értsd félre nem akarok én senkit sem bántani, ill. senki mellett sem lenni, csak arra akarok ezzel rávilágítani, hogy mindennek meg van a miértje!!!!! Ezek komoly dolgok! Viszont azt nem lehet mondani, hogy nincs rá igény! Igen is van, ugyan úgy mint bármelyik másik előadóra Magyarországon! Ahelyett, hogy egymást furkálnánk és ócsárolnánk, inkább elégedjünk meg azzal amink van!!!!

U.i.: Neki legalább volt mersze kiállni a nagyérdemű elé, éppen úgy mint a többi előadó! Az, hogy nem pörgetik gyakran a dalait, az nem az ő hibája, rádió válogatja! Üdv: erzo®

2013. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
"Ha nagyon akarná ő vagy a menedzsment akkor igen is nagyon felkapott előadó lenne!" Nyilván.... Én meg a brit királynő spanja lennék, ha nagyon akarnám... Most őszintén: akarná?! Egy előadó miért is nem akarja, hogy felkapott legyen, ha már egyszer ebből él?
2013. jún. 6. 14:37
 17/18 erzo® válasza:
52%
A lehetőség számodra is megvan! Ezt ne tőlem kérdezd, nem én vagyok Ő! Valóban ebből él ez igaz! Az, hogy a kiadónak megéri e a befektetés avagy sem az már legyen az ő dolga! Megírta, elénekelte, lemezt adott ki, kiadó megvette, gázsit megkapta érte, pont! Ennyi a történet! Én sem csinálnám másként! Ilyen ez a show business, ez az üzlet, röviden tömören!
2013. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mielőtt felteszed a nem tudom hányadik Veca ellenes kérdést, miért nem tájékozódsz arról, hogy mi a véleménye Vecának erről az egész "sztárságról"? Ha tudnád a választ, nem lepődnél meg azon, hogy "elvonultan" él és nem bohóckodik mindenhol.
2022. máj. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!