Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lana Del Ray drogos?

Pákó a Penge kérdése:

Lana Del Ray drogos?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 01:28
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne az? Csak egy piszok gazdag mély hangú, tehetséges énekesnő..
2012. dec. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
25%
kamu drogos vagy mittudomén. egyáltalán nem tehetséges, rohadt erőltetett a stílusa, idegesítő ez a hipsterkedés. énekelni élőben meg aztán nem tud... biztos tolhat valamit, nem meglepő ez a sztárvilágban. bár nem hinném, hogy egy kis amy winehouse vagy charlie sheen
2012. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
teljesen mindegy hogy tehetséges vagy sem. Londoni koncertjén fél óra alatt elkelt az összes jegy, 2011-ben az egyik dala lett az év dala. Állítólag 2013-ban újra lesz egy londoni koncert, és már most hogy csak téma, telt házas lesz megint.. Szóval én nem kritizálnám, sőt örülnék ha ennyire tehetségtelen lennék, és telt házas koncerteket tudnák adni..
2012. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi köze a dalszövegeihez,vagy ennyire videójátékfüggő lenne?
2012. dec. 9. 23:32
 5/8 Dexxter182 válasza:
27%
Én csak a Copa Del Rey-t ismerem! Ez a másik kicsoda?
2012. dec. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dyncsy válasza:
5%
Na és ha az akkor mi van?! Nem mind1 az másnak?! Az ő problémája nem az enyém nem másé. Ez a gond ezzel a rohadt társadalommal hogy mindenki a másik életével van elfoglalva és azt vitatja nem pedig a sajátjába ölne ennyi energiát.
2012. dec. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
63%
Úgy bírom, amikor valaki véleményez egy olyan embert, akinek még a nevét sem tudja helyesen leírni. (képzeld, nem Lana Del Ray, hanem Lana Del Rey) És hidd el, hogy az a legkevésbé számít, hogy drogozik-e vagy sem, ameddig kell a rajongóinak a kísértetiesen gyönyörű hangja. Hiszen ő nem ilyen kis tucat. Nem olyan mint a többi "nagy sztár". Őt még soha nem lehetett hallani pl. élőben playbackelni, hanem mindig improvizál. Persze az improvizálásnak nem mindig van eredménye (volt ,amikor elrontotta az élő adásait), de ő egy olyan énekesnő, aki a színpadon rögtönöz. Csak lehunyja a szemeit és belülről áradnak a hangok. Ez nem adatik meg bárkinek, ő egy Istenadta tehetség. Lana Del Rey egy igazi művész. Kitűnő dalszövegíró, és mellesleg zeneszerző. Szóval nekem mindegy ,hogy drogozik vagy sem. I love LANA DEL REY FoReVeR <3 <3 <3
2015. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
55%
*nem mellesleg
2015. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!