Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen Bon Jovi számokat...

Milyen Bon Jovi számokat tudtok "W"-vel?

Figyelt kérdés

Több ilyen dalszöveges oldalon nincs rajta az a szám a listán, hogyha ilyet beírok, hogy "Bon Jovi lyrics", na és múltkor már megtaláltam, de nem maradt meg sajnos, hogy mi volt:S Nem a " We weren't born to follow" és nem is a "Wanted dead or alive", és tényleg nem tudom:S:S


Segítenétek nekem? Előre is nagyon köszönöm, ha igen!!:)



2012. nov. 30. 20:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Most már nagyon érdekel, melyik az, ha megtalálod! (én eddig nem írtam, de nagyon szeretem őket, és az előttem szólók tök sokat felsoroltak.)


Why arent you dead? az volt már?

We got it goin on

wildflower

whats left of me

with these two hands


bocs, ha ismételtem másokat.


van itt egy ilyen, de minden elhangzott róla:

[link]

2013. dec. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok.

esetleg One Wild Night?


van klipje? vagy mikor megtaláltad, volt bármi jellemzője? egy fél sor, vagy valami mondanivaló, vagy nem tudom...

2013. dec. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Hát,nemtom,már melyik volt, am lehet az is,hogy y-nal kezdődött, nem is duplavével, mindenesetre mindenkit felpontoztam:) Am, ha átnézném az összes dalszövegüket, már lehet akkor se tudnám:S:D De minegy, mindenesetre köszi mindenkinek, aki írt, vagy akár csak agyalt is rajta!:)
2013. dec. 14. 14:43
 24/26 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy most már én is kíváncsi lettem. :D De ha hallanád, felismernéd?
2013. dec. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Mondom,nem biztos:D:D:D:D Am,lehet az is tényleg,hogy Y-os volt mégis, és akkor lehet, hogy a You give love a bad name volt, de nemtom tényleg már rég volt az:$ Valahová elmentettem egy linkbe, csak nemtom hová, ill nem az a baj, hanem ,hogy nagyon lassan tudja csak betölteni, és nincs is kedvem akkor keresni, de majd egyszer csak kiderül, hogy mi volt az:):):):)
2013. dec. 14. 19:27
 26/26 A kérdező kommentje:
Mármint doksiba,de ott sok link van vidcímek nélkül:D:D:D:D
2013. dec. 14. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!