Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mivel konvertáljak át egy...

Mivel konvertáljak át egy mp3-as zenét, hogy mélyebb hangzása legyen?

Figyelt kérdés
Bővebben, vettem egy mp3-as lejátszót, elég olcsó volt és nem lehet rajta hangszíneket állítani! Mélyet szinte nem ad ezért az lenne a kérdésem, hogy meg tudnám e oldani azt, hogy egy zenét átkonvertáljak úgy, hogy nagyobb basszus legyen benne? Lehet kicsit fura kérdés :) Köszi, aki tudja felpontozom!
2012. nov. 26. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Átkonvertálni nem lehet, annyi basszus van benne amennyi, amit hallasz az pedig attól függ, hogy az mp3 lejátszó mire képes. de a basszus nem a hangszínszabályzáson múlik, hanem a zene műfaján ( nem mindegy, hogy rock, vagy tuctuc) vagy az mp3 minőségégű. nos, ha több basszust akarsz hallani innentől csak a jobb minőségben letöltött zenével, vagy jobb minőségű fülhallgatóval oldhatod meg. agybadugósat válassz, ha nem akarsz drágát, akkor ajánlom a Thomson ear310-et, ez egy nagyon jó kis fülhallgató, és hangszínszabályzás nélkül is úgy hallod vele a basszust, mint amikor a teherautó elmegy a ház előtt :)
2012. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, ez sejthettem is nem lehet basszust varázsolni..

Lehet csak nekem tűnik túl magasnak, mert telefonon a hangszínszabályzón mélyre állítottam. A fülhallgatóm pedig minőségi Panasonic :) Köszi.

2012. nov. 26. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2012. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a fülhallgató nem csak azon múlik, hogy panaszkodik, vagy szennyhejzer. hanem múlik, hogy fül,vagy agybadugós verzió, az agybadugós jobban tudja ütni a mélyet, illetve zárt rendszerű fülesek, meg a hangszórómembrán méretétől is, egy 2-3 mmtől nem fog változni semmi, de ha az agybadugóson van 7mm-es akkor az már letudja vinni a fejed :D
2012. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!