Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Punnany Massif - Mosoly...

Punnany Massif - Mosoly Kérlek valaki írja le nekem ennek a számnak a mondanivalóját, vagyis azt hogy miről szól! (? )

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 19:01
 1/2 anonim válasza:
Olyasmiról szól hogy próbál ráösztönözni arra hogy legyél boldog mosolyogj legyél nyitotab 1 kicsit és örűlj a kis dolgoknak is körülötted (ez alatt értheted úgy is amit naon természetesnek veszel van 1 jó napod pl vagy bármi ami öröm ér annak si örülj és ne mindig szomorkodjál mindenen) Refrén hát Hogy boldogan ébredt fel de fújt a szél nem sütött a nap és a nap végére fáradt volt mint az állat és elmondja azt hogy szar napja volt le volt hozódva mert nem lát boldogságot a tél meg alapból a költészetbena halál az elmúlás jelképe szal tavaszal jön aztán újra boldogságot vár a világban hát én ezt vettem ki belőlle de lehet hogy nagy hülyeséget írtam :D ha nem akkor szívesen :D
2012. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Csak pár példa. Nekem a 30.-ik hallgatásra ezek ugrottak be, pláne hogy (akkor) a 2. versszak még aktuális is volt nálam.



Boldogságban ébredtem fel,

mosolyog a szél, de a nap már nem felel, pedig

fáradtan estem be az ágyba,

szebb világot vártam, de mindhiába.


/ [link] /



Teljfeles hajnalban, játszik az éj,

visszajövök majd, ha máshogy fúj a szél.

Fátyolos nappal, a vándor útra kél,

majd itt leszek, ha elmúlik a tél...


/ [link]

2012. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!