Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zenében van " di-di-di...

Melyik zenében van " di-di-di ó csáó-csáó"?

Figyelt kérdés
Címet és előadót légyszi ha tudtok!:) Köszönöm:) Régebbi szám amúgy:)

2012. nov. 21. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami igénytelen cigányzenében.
2012. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem választ írsz... : / De amúgy nem mulatós, hanem bulizós-féle ez szerintem. Mármint most nem fejteném ki a különbséget, de ha muszáj, akkor talán:)
2012. nov. 21. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen ostoba kérdéseken mindig olyan jót mulatok. :D
2012. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ez létező szám!! :) De komolyan!! És amúgy nem magyar, de nem tudom, milyen nyelvű:S


Valaki?:) Aki legalább ezt alá tudja támasztani, hogy valami ilyesmi szám létezik? :)


Na jó, most már én is derülök:), de szerintem ilyen tényleg létezik!!

2012. nov. 21. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez engem arra a játékra emlékeztet, amit kicsi koromban játszottunk.Hogy körbe kell állni és csapkodni egymás kezére és közben ezt énekeltük: Ománáonáo tititio táotáo tititi oendzsófiksz :D Értelmes kérdésre értelmes válasz :)
2012. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösz!

:S :D

2012. nov. 23. 16:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet, hogy az a játék lesz az!!:) Fejtsd ki majd itt légyszi, vagy írd meg privátban!:) Márhogy a játékot, ha lesz kedved meg energiád:D:D Ha megteszed, azesetben köszi mégegyszer:)
2012. nov. 23. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!