Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért divatrockerez-nek le,...

Miért divatrockerez-nek le, mikor nem vagyok az?!

Figyelt kérdés

ELŐREBOCSÁTOM, HOGY ANYÁZÁST, SÉRTEGETÉST, FIKÁZÁST NEM KÉREK!!!!!

Véleményem szerint az a divatrocker aki nem érzi a rockerséget és divatból hallgatja a zenéket, tehát igazából nem is tetszik neki. Nos én nem vagyok ilyen. Plusz ilyen """"rockzenéket""" soha nem is hallgatok mint például Avril, Tokio Motel, no thenx, Pink, coldplay stb (Azt is tudom hogy ezek nem igazán rockzenék , de ebbe most nem is megyek bele).

És elismerem a régebbi előadókat előadókat is , mint például Ronnie James Dio , bár egy két számát eltekintve nem szeretem. A black sabbath-tól csak a paranoid tetszik, a többi nem... És ezek miatt rám fogják hogy divatrocker vagyok... És amilyen együtteseket én szeretek azok a hülye fejük szerint "" divatrockerek""" Ettől a szótól én már rosszul vagyok, és az ilyen rockerektől is... Az ilyen kultúrsznobok iránt körülbelül ugyanúgy érzek mint a diszkósok iránt.

Akkor jöjjön amiket én kedvelek: Nirvana, GNR, Limp Bizkit, Linkin Park, Rózsaszín Pitbull, Hollywood Undead (bár az inkább rap), Papa Roach, Hammerfall ,Tankcsapda, Bikini (ez és utóbbi magyarok), Edda (1-2 szám), Rammstein És persze van még minimum 10 , biztos is hogy hagytam ki , de ezekhez hasomlók. Sok rockerrel beszéltem már ,úgy az 50%-uk szimpatikus is volt nekem. Azt még hozzáteszem, hogy mindig is olyan zenét hallgattam amilyet én szerettem és magasról lesajnáltam azokat akiknek ez nem tetszett és nem érdekelt más véleménye. Volt már olyan vadbarom aki próbálta nekem megmondani hogy mit hallgassak én meg elküldtem a búsba..... Gyűlölöm az ilyeneket , én nem vagyok befolyásolható!!!

És én belül tudom hogy nem vagyok divatrocker, csak az ilyen emberek eléggé bosszantanak és összezavarnak.....

Úgy kb ennyi, remélem nem voltam nagyon félreérthető....

Mellesleg (bár szerintem ez nem számít) 17 vagyok....



2012. nov. 20. 19:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én Sum41, Greenday, Nickelback,the offspringot hallgatok, de am néha én is hallgatok nem rock számokat mégse vagyok divatrocker. bár avrilt nagyon szeretem, már 3 éve, bár a zenéit már vagy 10millioszor hallottam de nagyon sok emlék kötődik hozzá ésa zenéihez ezért nagy fanja vagyok :)
2012. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez úgy működik, hogy nem tilos mást hallgatni. Nyilván megvan az arány, de én szeretem Pinket is. A lényeg, hogy tudom, hogy ő nem rock, nekem viszont nem kötelező rockot hallgatnom.
2014. jún. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!