Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azt szerteném megtudni hogy...

Azt szerteném megtudni hogy ha 1 éve zongorázok és eltudok játszani egy ilyen darabot akkor már eljutottam valahova?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=TxU_QIW8PoQ


Lehet hogy most egy kicsit furán hangzik a kérdés de nekem azt mondták hogy hülyeség ezt csinálni mert ha csak "hobbiból" cinálom akkkor nincs semmi értelme de szerintem ez nem így van igen téleg csak hobbiból szeretném csinálni mert szeretek zongorázni és én nem szeretném abbahagyni.Azt is monda hogy én úgy is megunom meg minden de ez egyáltalán nem így van én szeretem csinálni és van értelme. Bocsi hogy ilyen hosszan írtam de azt szeretném bebizonyítani ezzel a darabbal higy nem volt "hülyeség" elkezdeni. Szerintetek ha eljátszom a darabot akkor majd egy picit másként fogja gondolni? Annyira nem számít a vélemyénye csak szeretném ha egy picit büszke lenne rám :) Nekem nagyon tetszik a darab és szeretem játszani is. http://www.youtube.com/watch?v=TxU_QIW8PoQ



2012. nov. 17. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki az az illető??
2012. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Testvérem
2012. nov. 17. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy eljutottál valahová, és ne foglalkozz azzal hogy a testvéred mit mond. Ha szereted csinálni akkor csináld csak nyugodtan, tényleg van értelme. Azt nem tudom megmondani hogy másképp fogja-e gondolni a dolgot, hogyha eljátszod neki ezt a darabot, mert nem ismerem a tesód, amúgy szép darab és ügyi vagy!:)
2012. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. nov. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!