Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a szám címe? (lenn)

Mi a szám címe? (lenn)

Figyelt kérdés

Music Fm-en szokták adni, angol szövegű, de úgy tudom, magyar szám.

"Hold me back" sor van benne, és ilyen finom kis lüktetés van az egész dalban, kicsit meg "csilingel".

2012-es szám lehet szerintem:)

Valami ilyesmi: " tümdümm love türü hold me back" Ehhez hasonló :) Akinek van ötlete, mi lehet, légyszí írja!:)


Kösziiiiiiii:)



2012. nov. 12. 21:03
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és férfi az énekes ^ ^
2012. nov. 12. 21:04
 2/8 A kérdező kommentje:
és modern zene!
2012. nov. 12. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg a MUSIC FM honlapját. az idővonalat,0.00-órától egészen 24.00 óráig lehet nézni az elhangzott dalokat és az ép játszott dalt.És bele is lehet halgatni.megnyitod az oldalt és legfelűl van. képekben és alatta le van irva az előadó és adal cime, és kép balfelső sarkéban lévő hangszorora kattintasz és bele tutsdz halgatni is.nézd végig a listát hátha beugrik az a szám amit keresel.


[link]

2012. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rányomtam egy zöldet, sz'al köszi, de még azért hogyha valakinek megvan, hogy melyik lehet, az légyszi írja ide!:)
2012. nov. 13. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs mit:)
2012. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Stereo Palma ft. Craig David - Our love?? Esetleg? http://www.youtube.com/watch?v=HTF04rW3c0k
2012. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Süllyedt, köszönöm:) Jáj:D Nem is hold me, hanem "holding":-) Nagyon köszi!!:)
2012. nov. 13. 17:18
 8/8 A kérdező kommentje:

Zöld amúgy!!

:)

2012. nov. 13. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!