Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Eladjam ezt a pedált, hogy...

Eladjam ezt a pedált, hogy megtudjak venni egy jobb erősítőt?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, eladom a korg ax5g multieffekt pedálomat, hogy vegyek egy Fender Frontman 212r erősítőt. A pedálhoz jelenleg egy talán több mint 10 éves használt 30 wattos erősítőm van, amin semmi márka jel nincs, se típus a hangzása sem olyan szép. Megérné eladni ezt az effekt pedált, hogy vegyek egy jobb erősítőt? Tudom abban nincs sok effekt, csak overdrive.

2012. nov. 8. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na és miért? :) Kérlek indokold meg. Miben lesz jobb?
2012. nov. 8. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
a hangzása lesz jobb :D
2012. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok fos döglött hangzás helyett, lesz egy normális (mondjuk FM 212r-rel nem sokkal jobb, de annál a multinál még mindig fényévekkel egészségesebb hangja lesz).
2012. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Thurston ***** válasza:
A Frontman szerintem messze a legjobb nem-csöves hangzás. Mindenképpen megéri. Ha lesz egy Frontman-ed, akkor onnantól kezdve kezdj gyűjteni valami komolyabb Line6 multira, vagy pár Boss pedálra, és lesz egy minden téren rohadtul jól használható setupod.
2012. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is megéri. Nekem évekig volt egy Frontman 212-es erősítőm (épp pár napja váltam meg tőle), és rettentő jó volt. Tényleg az egyik legjobb tranzisztoros cucc. Arról nem is beszélve, hogy zenekarban elég rendesen helyt áll. Viszont ha otthonra akarod használni, akkor készülj fel rá, hogy hangos lesz. Tehát pl tömblakásba nem a legjobb, ha csak nem rockerek a szomszédok. :D Az ilyen multiktól meg amúgy is érdemes idővel megszabadulni és el kell indulni az analóg effektek irányába. :)
2012. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!