Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért tetováltatta Chris...

Miért tetováltatta Chris Brown magára Rihanna szétvert képét?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

öcsém irigyellek hogy nincsenek nagyobb problémáid.

azért mert nincs annyi eszük, hogy értelmesen költsék el a rengeteg pénzüket, semmi másért.

2012. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak a te kedvedért rászántam erre a kérdésre úgy 20 másodpercet és ezeket találtam:


„A tetoválás egy mexikói jelképet, egy Halottak napjával összefüggő koponyát ábrázol, amit egy MAC-kozmetikum reklámján látott – majd hozzátette. – Ez nem Rihanna vagy egy bántalmazott nő, mint ahogy azt tévesen gondolják.”



Peter Koskela, a tetoválómester, aki Chris Brown legutóbbi nyaktetoválását készítette azt mondja, nem a megvert Rihannát akarta az énekes nyakára varrni. A Brown nyakán feltűnt kép sokak szerint egyértelműen Rihannát ábrázolja, legalább ennyi ember szerint pedig a megvert Rihannát. "Utálom, amikor az emberek félreértelmezik a munkámat. Nagyon rosszul esett, hogy az emberek azt képzelik, hogy képes lennék egy megvert nő képét a nyakára varrni. Már az is elég őrülten hangzott, hogy azt mondta "Hé, Rihanna arcát akarom a nyakamra". Sosem reklámoznék így semmiféle családon belüli erőszakot. Még akkor is, ha megkért volna erre, azonnal elküldtem volna. Nem csinálok rasszista, banda- és bántó tetoválásokat. Ez a vezérelvem, lehet, hogy más tetoválóművész elvállalja, de én nem" – mondta Kostel az E! Online-nak.

2012. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a megvert Rihanna és az illumináti védelem... nem merik már bántani
2012. nov. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!