Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Új Peugeot Reklám zenéje?

Nefertiti016 kérdése:

Új Peugeot Reklám zenéje?

Figyelt kérdés
A szombati X-faktor előtt ment le egy új Peugeot reklám, sajnos nem igazán figyeltem meg, hogy pontosan hogyan nézett ki a reklám. De az alatta játszódó zenéből ennyit ki tudtam venni: "as we good higher" legalább is így hallottam, de nem 100%. Egy lassú zene volt, amiben egy nő énekelt elég magas hangon. Próbáltam megkeresni a reklámot a neten, de nem jártam sikerrel, az biztos, hogy új reklám! Léci, aki felismeri a zenét az mondja meg az előadót és a címet! Nagyon szép szám! :) Előre is köszi!
2012. nov. 4. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon kéne az a zene.^^ Épp az előbb láttam/hallottam a tévében, és próbáltam beírni a szövegét Google-ba, de nem adott ki semmi használhatót. :(
2012. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nemrég sikerült megtalálnom a reklám alatt futó zenét...csak sajnos az a gond vele, hogy azt a zenét kifejezetten a reklámhoz írták, tehát csak az a pár másodperc van belőle, ami a reklám alatt megy és nincs teljes zene... :( Pedig olyan jó zene, kár hogy nem csinálták meg 3-4 perces rendes zenének! :)


egyébként itt a reklám linkje, sikerült meglelnem... :)


https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oj7g..

2012. nov. 9. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát.. Akkor nincs mit tenni, sajnos. :/

(off: Az egyik újabb Orbit reklám zenéje is nagyon tetszik, csak hát az is egy ilyen ,,le nem tölthető dal". Na, meg a Pöttyös Guru.. Az örök kedvenc. :D)

2012. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Locsoló K Anna válasza:

[link]

Szívesen ;)

2015. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Locsoló K Anna válasza:
Jaj,bocsi. Csak most néztem, hogy 2012- es poszt!
2015. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!