Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek lehet olcsón jó...

Szerintetek lehet olcsón jó elektromos gitárt venni?

Figyelt kérdés
2 éve klasszikus gitározom, de most szeretnék venni egy elektromost. 30-40 ezer forintot szánnék rá, cortra, epiphonera, vagy squierre gondoltam... szerintetek ennyi pénzből lehet venni egy JÓ MINŐSÉGŰ gitárt? ( 1 hangerő, 2 hangszín, 5 állású pickup váltó->ez szerintetek jó?? )

2012. nov. 3. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez mindig a "mihez képest" kérdése.

Epiphone nem nagyon csinál ilyen konfigurációt, feltehetően Stratocaster jellegű gitárra gondolsz a leírás alapjén. Régebben volt egy modellje ilyen, de ritkaság.

Cort, Squier van ilyen. Egyik se rossz, de mind ázsiai, tehát anyaghasználatban, összerakási, kidolgozási minőségben nem éri el többnyire az EU, USA vagy Japán gyártmányok szintjét.

2012. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Cort

G-200 BK

jónak számít??? már komolyabban gitározom, csak ennél többet nem engedhetek meg, mert még kell erősítő stb.

2012. nov. 4. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első elektromosom egy Squier Strato volt. Kb 30 ezer forintba került, nekem se volt akkor több pénzem. Szerintem első elektromosnak tökéletes volt.
2012. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A konkrétan említett Cort-ot nem ismerem, de általában a Cort gitárokkal jó tapasztalataim voltak. Szerintem jó lehet.
2012. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használhatót lehet, deigazán jót nem.
2012. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!