Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ez a zene? Ez jár a fejembe...

Anonymuser kérdése:

Mi ez a zene? Ez jár a fejemben de nem tudom a címét, gitárral kezdődik, dúdolva: tü-tütütütütütü-tütü, tü-tütütütütü-tütü, ZP-ben 2012. 09.28. péntek este a Kezdetesek ezt is csapatták gitáron meg dobon, talán a párbaj után.

Figyelt kérdés

#zene #gitár #dúdolva
2012. nov. 3. 19:29
 1/6 A kérdező kommentje:
2012. nov. 3. 19:36
 2/6 A kérdező kommentje:
2012. nov. 3. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:

"dúdolva: tü-tütütütütütü-tütü, tü-tütütütütü-tütü"


máskor gondolj majd bele, hogy ennek a dallamát csak te hallod a saját fejedben.

2012. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem azért, ahogy elolvastam azt hogy tü-tütütütütütü-tütü, komolyan ez ugrott be, pedig nem is ismerem ezt a dalt, csak ez a dallam már régebb óta szólt más dalban is :D úgyhogy én felismertem volna :p
2012. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ezen gondolkodtam én is, hogy csak én hallom úgy a dúdolást, mert én képzeltem el alá a ritmust és a többit, de ezek szerint mégse. :D
2012. nov. 19. 11:58
 6/6 anonim ***** válasza:
de azért ,mert sosem szoktam így dúdolni, csak ezt az egy dallamot részegen mindig..:D
2012. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!