Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki énekli ezt, és mi a címe?

Lovász klaudia kérdése:

Ki énekli ezt, és mi a címe?

Figyelt kérdés
/www.youtube.com/watch? V=QsKJKzhr0D8
2012. nov. 1. 17:57
 1/5 Nefertiti016 ***** válasza:
Nem jól linkelted be, mert nem nyit meg semmit.
2012. nov. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor mindjárt be irom teljesen
2012. nov. 5. 18:39
 3/5 A kérdező kommentje:
fenn van
2012. nov. 5. 19:25
 4/5 Nefertiti016 ***** válasza:

Továbbra sem nyitja meg az adott oldalt. Próbáld meg úgy, hogy kijelölöd a linket és jobb gomb másolás és beillesztéssel teszed be ide...mert ha csak begépeled, akkor továbbra sem fog működni. :(

Vagy csak nekem nem nyitja meg??? Mert bármelyik más zenét meg tudom hallgatni, de ezt az oldalt nem hozza be...

Nem lehet, hogy rosszul írtad be? Mert úgy ránézésre egy szóköz befészkelte magát a ? és a V betű közé és szóköz nem lehet egy linkben sem, mert akkor az már nem jó...megpróbáltam, hogy kivettem a szóközt, de úgy sem hozza be... :( Próbáld a másolás beillesztéssel belinkelni az egész linket! :)

2012. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nefertiti016 ***** válasza:

Ki tudtam hozni egy élő linket az általad megadottból, annyi változtatással, hogy a szóköz kimarad a ? és a V között és a V helyett kis betűvel v-t írtam. Az úgy kapott videó alatt a következő zene ment:


http://www.youtube.com/watch?v=SabiG4RjVnM


Ezt kerested? Remélem, hogy tudtam segíteni! :) Ha mégsem ez az a zene, akkor próbáld meg átmásolni kijelöléssel a linket, mint ahogy fentebb írtam! :)

2012. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!