Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik post-rock szám lehet ez?

Melyik post-rock szám lehet ez?

Figyelt kérdés

már letörölték vmiért youtube-ról a zenét, de a klipjében valami olyasmi volt, h aranyos orrig kabátban lévő duci kissrác ül vmi nagyobb gyökér mellett, ami hirtelen kirepül a földből. A srác rajta ülve repül, aztán az a gyökér rájává változik, később találkoznak vmi piroscsákós manókkal egy nagy hajón, akik megtámadják őket és az ágyújukból egy vörös gömböt lánccal kilőnek, ami a fogával el akarja kapni őket :D

aki látta, annak biztos ismerős, aki nem az meg csak WTF arcot vág, miközben olvas :D

az énekesnek gyengéd férfi hangja van és maga a zene is lassabb, mivel ugye.. post-rock :D

az előadónak vmi olyasmi neve van, h Twoon talán (bár én erre nem találtam post-rock találatot) úgyh valszeg csak hasonlít rá egy kicsit

előre is köszönöm a válaszokat :)


2012. okt. 31. 23:12
 1/2 anonim válasza:
Kwoon-I lived on the moon
2013. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, meglett közben, de azért nagyon hálás vagyok neked a válaszodért :)


Köszönöm ^^

2013. jún. 19. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!