Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt olyan (10-20 közötti)...

Van itt olyan (10-20 közötti) lány aki szereti a Guns N' Rosest?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor melyik a kedvenc számotok/albumotok? Mit hallgattok a Guns-on kívül? Milyen ruhákat hordtok (fekete, vagy másféle), hogy sminkeltek? Szóval ilyen alapdolgokra lennék kíváncsi, nagyon hálás lennék a válaszokért!:)

2012. okt. 30. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

En sok ilyet ismerek.

Sot! Sok plazap*csa is szereti az effajta zeneket!

16F

2012. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jó Neked!:D

Én azt hittem, hogy ők (maradnék a plázaCICÁnál, ha nem gond...) elektro, meg effajta zenéket hallgatnak. Meg talán rappet. Legalábbis én ilyeneket ismerek.:)

2012. okt. 31. 13:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

1987-1993-ig az összes albumot hallgatom és szeretem.A kedvenc számom a welcome to the jungle,de szinte majdnem mind holtversenyben állnak az első helyen. :3

Általában fekete vagy sötétebb színű ruhákat hordok,bakancsom van,fekete a sminkem,szőke festett,néha göndör,de legtöbbször vasalt,tupírozott hajam van. :D

Nem haragszol ha megkérdezem:

Miért érdekelnek ezek a dolgok? :)


Üdv.

2012. nov. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, hogy válaszoltál, ráadásul hasznosan, szóval tényleg köszi!:) Valójában nem haragszom, hogy megkérdezted, de ha nem gond, szeretném ha ez most az én titkom maradhatna.(: Remélem, megérted, és még egyszer köszönöm szépen!:)

2012. nov. 1. 15:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Appetite for your destruction, kedvenc szám: Sweet child o mine :P ACDC től kezdve, Bon Jovi, Dirty Dancing zene, Modern Talking, Michael Jackson, Elvis Presley :D elég tág a zenei stílusom. Mindenféle ruhákat hordok, sose voltam túl lányos, nem bírom a túl fekete cuccokat, néha okés, de nem vinném túlzásba :D sminkelni nem szoktam de ha tenném is csak a szempilla spirál :) és 14 vagyok. :P remélem segítettem
2012. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

rinaga7:

Igen, segítettél, köszi szépen!:) (És elnézésedet kérem, hogy 2 egész(!!!) hétig nem válaszoltam a válaszodra!)

2012. dec. 14. 16:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
7 éves korom óta ismerem a guns n rosest azóta kb 25E ft-t költöttem csak könyvekre a CD-kazettákról ne is beszéljek. Most 15 vagyok és imádom őket még mindig
2013. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azta!:D Köszönöm a választ!:)
2013. febr. 24. 17:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Még szép :D. Egyenes imádom, főleg Axlt *-* Guns-os cuccokat is szoktam hordani meg vagányabb rock and roll-os okat is (ha lehet ezt így nevezni) de alapvetően H and M-ből, Zarából stb. szoktam öltözködni, de attól függetlenül van saját stílusom. Nem veszek fel minden szart mert amit a divat diktál de sok minden bejön. Szóval én ilyen két stílusú vagyok. A sminkem is változó, általában natúr de attól függ milyen a hangulatom, mennyi időm van rá, mit viselek vagy hová megyek. (Egyértelműen nem csinálok egy fekete brutál sminket suliba :D például).

Kedvenc számok: 86-92ig nálam mindegyik az első helyen áll, bár szinte mindegyiket rongyosra hallgattam. Most éppen a Patience de ez mindig változik. Általában Gunsra kelek (ébresztő:D) aztán meghallgatok néhányat suliba menet, nyáron az ágyban. Napközben már nem is számolom de legalább 15-20 aztán este még ennyiszer szóval Axl hangjára kelek és alszok el :). Meg szoktam interjúkat nézni mert imádom Axl beszéd hangját meg mindenét. Hmm.. So sexi grrr. :D (erről már írtam választ amúgy nem is egyet)

Led Zeppelin, Ramones, Velvet Revolver, Metallica, Slipknot, Korn, Rammstein, Iron Maiden, Alice in chains, Sepultura, Pantera, Anthrax, Sex Pistols stb. hirtelen nem tudok többet :)

2013. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az elöző vagyok. Remélem tudtam segíteni és 14/L :)
2013. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!