Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hülyén fog hangzani, de...

Hülyén fog hangzani, de sajnos csak a dallamát tudom többé kevésbé egy zenének. Melyik lehet az?

Figyelt kérdés

A dallama -valahogy- így hangzana: tüttüttü türürürürü tüttütű (itt még van valami, aztán szünet) tütüttűűűű (tovább sajnos nem tudom)

Azt még tudom róla, hogy egy pörgösebb, rockosabb zene, és szerintem még egy reklámban is benne volt.


2012. okt. 28. 18:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy itt a " tüttüttü türürürürü tüttütű " résznél a második tüttütű nincs benne. Sajnos tényleg nemtudom mert már rég hallottam :SS
2012. okt. 28. 18:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Te debil barom állat.
2012. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰristen
2012. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jólvan gondoltam h valami hasonló reakciót kapok..:D Deazért kicsit kapjátokbe a faszomat vagytok, ami azt illeti, mert én ha hülyének nézek valakit, azt is magamban teszem. Na mind1.


Egyébként a zenével kapcsolatosan eszembe jutott még az hogy az elején az van hogy "one two three [kiejtve: ván tú szríí]. Nemtudom, így valakinek eszébe jut-e mag a zene..

2012. okt. 28. 22:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagyis javítanám magam. Az első "tüttüttü" helyén van ez a one two three szöveg, pontosítva.
2012. okt. 28. 22:56
 6/7 A kérdező kommentje:

Tévedtem. Nincs benne one two three -pedig úgyrémlett számomra. Na mind1, erre a zenére gondoltam, és ha megnézitek a dallama tényleg ilyen.

http://www.youtube.com/watch?v=Z-GRlWPWRfE

2012. okt. 29. 08:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Drága troll kérdező, hagyd abba, mert szar a humorod. Köszi.
2012. okt. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!