Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az FL Studióval lehet az alap...

Az FL Studióval lehet az alap pluginokkal valahogy rock orgona hangzást előállítani? Hogyan?

Figyelt kérdés
pl. Sytrusszal, és amik alapból benne vannak az FL Studióban, esetleg Toxic Biohazard is szóba jöhet.

#FL Studio #rock orgona
2012. okt. 26. 00:36
 1/5 A kérdező kommentje:
rock organ a neve szintetizátorokon és midin.
2012. okt. 26. 00:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Native Instrumnets B4.


Alapból nincs benne, de neten könnyen meg lehet találni, aránylag kis méretű, és tökéletes erre a célra.

2012. okt. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ilyenekről még sose hallottam. az ilyen letöltött cuccot hogyan kell "megetetni" az FL Studióval?
2012. okt. 28. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán telepíted, ő megkeresi a Vstplugins könyvtárat, és berakja a többi közé. Mondjuk én Cubase-t használok, de szerintem a VST az FL Studio esetében is ugyanúgy működik.
2012. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen így működik. Szóval telepítsd fel és a plugin managerben a find pluginsra menj rá. És meg fogja találni!
2020. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!