Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Tankcsapda-Egyszerű dal c....

A Tankcsapda-Egyszerű dal c. szám szólóját le tudná írni valaki?

Figyelt kérdés
Akkordokat és pengetést légyszi.

2012. okt. 20. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
akkordokat találsz a neten, pengetésen meg mit írjunk le?
2012. okt. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kb. így értettem a leírást:intro:Em-le, G-le,fel...

Az akkordokat megkaptam csak nem tudom kiköbözni a számból a pengetést:)

2012. okt. 20. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Youtube-on egy csomóan lejátszották ezt, ha megnézed egyből világos lesz a pengetés_D
2012. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
meg nemigaz hogy nem ismersz fel egy tá-titi ritmust.
2012. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem kell cseszegetni :D ti is voltatok kezdők
2012. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pont ezért nem értem :D sosem kérdeztem senkitől ilyet, hogy "mi a pengetése?" alapvető ritmusérzék kell hozzá, illetve idő, amíg próbálgatja az ember, hogy mi hogy szól. szerintem legtöbbször nem a ritmusérzék hiányzik, hanem a próbálkozás (jobban esik az embereknek, ha nem saját úton kell valamit kitalálni, hanem szájukba adják a dolgokat).
2012. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ebben igazad van, mármint hogy próbálkozni kell, de saját példámon azt mondanám, hogy nekem tényleg mindent a számba kellett rágni, mert egyszerűen nekem nem jöttek logikusan az alapok, elsajátítottam azóta már teljesen autodidakta vagyok, és könnyen megy, de kezdő lökés nélkül nem ment volna
2012. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!