Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is régebben,70-es...

Szerintetek is régebben,70-es 80-as 90-es években sokkal igényesebb, dallamosabb és jobb zenék voltak, mint a mai hulladékok?

Figyelt kérdés
22 éves fejjel egyszerűen utálom a mai slágereket, mert egytől egyik igénytelen borzalmak, és nem tudom a mai fiatalság miért van oda ezekért. Mindenhol hallani ezeket az idétlen tuc tuc techno meg rmb hulladékokat.

2012. okt. 11. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is voltak jó zenék, meg most is vannak. Persze a mainstream zene ma tucatáru, mivel hatalmas pénzgyárrá alakult a popipar, a 60-as, 70-es, 80-as években még gyerekcipőben járt ez dolog, ezért aztán kevesebb volt a sablonra gyártott pop dalocska, mint manapság.
2012. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor electro kifújva, de nekem csak az ami élvezhető. Nicki Minai (vagy tudja a f@sz hogy kell írni), David Guetta, Rihanna, Flo Rida - nekem ez a hulladék.


Sub Focus - Falling Down (Elliot M Remix)

Ez ugyan egy electro szám, de ha ez nem dallamos, akkor semmi sem...

2012. okt. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 webnyelv válasza:

Szerintem általában egyszerűsödnek a dallamok az idő előrehaladtával. Sokkal összetettebb felépítésűek voltak a régi klasszikus zenék. Egyre gyakoribb, hogy majdnem ugyanaz a dallam ismétlődik végig, ráadásul egyetlen szólamban. Na, a klasszikus zenében ilyen nem nagyon volt. :)

Bár szinte mindenféle stílusban akad igényes és igénytelen zene ma is.

2012. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 webnyelv válasza:

Egyébként az elektronikus zene is lehet igényes. Attól, hogy elektronikus hangzásokból áll össze, még akármilyen dallam is lehet, és akármilyen alaposan kidolgozott is lehet.

Egyetértek a kérdezővel, talán a 80-as évek zenéje volt a legjobb, ami a könnyűzenét illeti.

2012. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nos, mai gyerek vagyok (15f), szóval képviselhetem a generációmat. :)

igen, én is úgy tapasztalom, hogy, ha meghallgatok egy régebbi és egy új számot, valószínűbb, hogy a régi tetszik. ha nem is lesz a kedvencem, legalább nem zavar.

manapság mindenki azt hallgatja, ami a csapból folyik. lehet, hogyha mindenhol 2pacet meg a guns 'n' rosest reklámoznák, akkor többen hallgatnák. bár én mostanság is találok jó zenéket, régieket és újakat is, több műfajban is. (rap, reggae, rock/metal)

summa summarum, mindig is voltak, vannak és lesznek jó zenék, max nem azok a népszerűek.

remélem kielégítő a válaszom.

2012. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Én még a mai napig 50-60-as évekbeli számokat hallgatok. Borzalom amiket ma művelnek. 14/L
2012. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én nem szeretem a mostani zenéket, inkább a 80-90-es évek zenéi jönnek be.
2014. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!