Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jrock és Visual Kei bandák...

Jrock és Visual Kei bandák Magyarországon?

Figyelt kérdés
Az a kérdés,hogy hányan vannak olyanok akik alapítanának vagy már benne vannak jrock és/vagy visual kei,meg hasonló japán stílusú bandában?Ha igen akkor itt is olyan összetartó ez a közösség,mint japánban?

2012. okt. 10. 09:46
 1/4 A kérdező kommentje:

azt tudom,hogy vannak akik próbálkoznak,de nem lenne jobb összegyúrni valahogy és segíteni egymást?

csak kérdés :)

2012. okt. 10. 09:50
 2/4 anonim ***** válasza:

jobb hogy nem kerülnek nagy nyilvánosság elé. úgyis akármilyen zenét nyomnának csak lehurrognák őket. a közösség sem olyan összetartó és nem is lessz szerinem

23/F

2013. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig érdemes próbálkozni :D Annyi rock club van, japán bulik, conok... szerintem meg tudnák oldani a fellépéseket :D Én is nagyon szeretnék egy ilyen bandát alapítani... de a dob az, ami igazán megy, az meg jelenleg nincs a közelemben szóval gyakorolni... áh :/

19/L

2013. jún. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekünk van egy Visual kei bandánk. Kuroyuri a nevünk. Linkelek face-t

[link]

2013. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!