Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti Adele-t?

Ki szereti Adele-t?

Figyelt kérdés

és miért? :)

mostanában nagyon rákattantam a számaira :)

olyan szép mondanivalójuk van, pláne a Set fire, meg a Don't you remember :)

Nektek melyik a kedvencetek tőle? :)


2012. okt. 7. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok! A mai napon eddig ez a leghülyébb kérdés amit láttam.

A nyereményed egy dedikált Justin Bieber CD.

2012. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Meséld már el, hogy miért vagy elmebeteg? :D

A kis b.zi mióta kapcsolódik Adele-hez ?

Te mekkora egy fogyatétokos lehetsz. ;)

2012. okt. 7. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Én nagyon szeretem, őt is és a zenéjét is. Nagyon szeretetreméltó, jó humorú és aranyos, kedves, odafigyelő, valahogy a hatása alá kerül az ember, és jókedvre derít. Cuki! :D Nagyon bírom, egyéniség.

A zenéi pedig úgy hatnak rám, mint a kábítószer. Mikor először hallgattam a számait, azt mondtam, hát nem nagy szám. Mikor következőre hallgattam, azt mondtam, ez jó és nem megszokott. Következőre már kifejezetten tetszett, azóta pedig imádom a zenéjét :).

Engem megnyugtat, teljesen ellazít, jó kedvre derít, de egyben el is szomorít, mert annyira mélyre hatoló a zenéinek a mondanivalója, és az átélés, ahogy előadja. És ami nekem különösen tetszik összességében benne, hogy nem tucat sztár. Nem akar celeb lenni, neki tényleg az éneklés általi adás a célja. Emellett a zenéi sem szokványosak, különös atmoszféra lengi körül az egészet, és hangulatot teremt.

2012. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Ja, és a kedvenceim tőle most a Turning tables, Take it all, My same, Don't you remember, de igazából mindegyik tetszik és megfog valamiért. Jó!
2012. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2


Persze, én vagyok a fogyatékos, nem az, aki egy olyan kérdést tesz fel, hogy szereted-e XY-t.

Valaki majd azt írja, hogy igen, valaki meg azt, hogy nem. Gratulálok, ennek nagyon sok értelme van, ezáltal biztos jobb lesz majd az életed.

2012. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
50%

Úgy látszik ő fogja énekelni az új Bond film dalát

[link]

2012. okt. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem túl kellemes élmények hatására kezdtem el hallgatni, de mára ez elmúlt, és egyszerűen imádom :) A hangja valami gyönyörű.. :) Kedvenceim: Rumour Has It, I Found a Boy, Make You Feel My Love, Turning Tables :)
2012. okt. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5: olyan kérdést teszek fel amilyet akarok :)
2012. okt. 9. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!