Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik nektek Hien első...

Hogy tetszik nektek Hien első száma?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam a tv-ben az utolsó Megasztárból Hien első videoklippjét. Nekem tetszett mert olyan fiatalos meg fülbemászó. Gondoltam titeket is megkérdezlek hogy mi a véleményetek róla.

Ha valaki még nem halotta volna akkor a www.hienmusic.com oldalon megnézheti =)


2009. aug. 5. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik a szám, jó a zene, jó a hangja, jobb, mint az átlag magyar sztárocskáké.

Csak az nem tetszik, hogy 14 évesen úgy van öltöztetve és sminkelve, mint egy felnőtt, ill. berakták a showbizniszbe - szerintem ráért volna még 3-4 évig ezzel. Ja és zenét nem ő szerezte, szöveget nem ő írta (persze ez nem is várható el ennyi idősen)...

Reméljük, átvészeli ezt az időszakot és boldogul majd később egyedül is.

2009. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ki nem állhatom. Tegnap a viva egy órában vagy 4-5x lejátszotta. Nekem nagyon nem tetszik.
2009. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik!Jól sikerült jobb némelyik külföldi számnál!
2009. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a véleményeket jöhetnek még:D amúgy lehet hogy azért nem akarták várni mert pár év múlva már másmilyen lesz a hangja =)

ja és persze hogy sokszor játszák mivel még új ... gondolj csak bele hogy Katy Perry - Hot 'n Cold számát hányszor játszották :S Már kezdett az agyamra menni

2009. aug. 5. 10:58
 5/12 anonim ***** válasza:
jó hangja van a kislánynak, tehetséges, de ennél jobb számot is énekelhetne... a szövege elég ciki lett szerintem, de első próbálkozásnak nem rossz
2009. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mikor először hallottam nagyon gagyinak éreztem, de utána nagyon megszerettem, mert nagyon fülbemászó:)

Tuti +veszem a Cd-jét.

2009. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hien hien... olyan neve van mint valami dzsungellakónak :D Tarzan és Hien :D
2009. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
am. meg megnéztem és tök gagyi... mindent megcsináltak neki csak énekelnie kelett,szerintem nem kell nekünk ilyen előadó... a klip meg ötletes de unalmas hogy mindig ugyanazok a képek jönnek... minden refrén ugyanaz... a refrénen kivül semminem jó.. a refrén is csak elfogadható... nemhogy túl szép,de még túl csúnya sem lehet annyira rossz... bleeeh!
2009. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

persze hogy mindent megcsináltak neki... szerinted te 15 évesen tudnál dalszöveget meg zenét szerezni?? mert nekem nem menne... elsőre meg szerintem nagyon jó ez a klip... majd fejlődik

amúgy meg nekem fekete dávid meg király viktor klipje nem tetszik meg a számaik sem... elég gagyik...

de tamaráé és hiené bejön =)

de hát mindenkinek más tetszik... ez van :D

2009. aug. 5. 18:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem már akkor megtetszett mikor először hallottam!És azóta a viván is sokszor játszották,sokszor hallgatom!!

Hienről meg nem mondok véleményt...(Ja és a kérdés am az volt h Hien első száma hogy tetszik nektek és nem az h mondjatok véleményt Hienről)

2009. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!