Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van mindenki ennyire...

Miért van mindenki ennyire oda One Direction- ért?

Figyelt kérdés

én is elhalgatom őket, de szinte minden daluk ugyan arról szól.

3 kis p*csa osztálytársam meg full róluk beszélnek állandóan.. áá de helyes, ő lesz a férjem, Istenem menjünk Londonba hozz nekem olyan posztert, stb.


Nemgondoljátok hogy 17 évesen azért ebből már ki kellett volna nőlniük?


Ez nem rajongás már, ez betegség.


2012. okt. 5. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen mértékű rajongás beteges és engem is idegesíteni szokott.Mondjuk eleve azt se értem,hogy lehet rajongani ennyire a hírességekért...
2012. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 chrishu ***** válasza:

Mert ez a divat...

Pár nagykutya gondolt egyet és keresett egy együttest. Ez volt az LMFAO. Dalokat írtak nekik, klipeket rendeztek. Mindenki oda volt értük. Utána szép lassan kiment a divatból... Az 1D is underground volt de mainstreamet csináltak belőle. Hidd el ez is kimegy a divatból mint az összes töbib...

Emlékszel a pár évvel ezelőtti fiúbandákra? Ott azt írták, hogy Tokio Hotel stb Forever láw !!!ngyé4!

Ma meg senki se emlékszik rájuk.

Az One directionnek kb 1 éve van hátra és mennek a szüllyesztőbe. Akkor majd kiderül, hogy hány rajongójuk marad...

2012. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na meg SP és Fluor. Minden második kérdés róluk szólt. Most meg semmi. Bezzeg akkoriban ment a vita, hogy milyen irigyek itt egyesek ezekre a tehetséges előadókra. :)
2012. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!