Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondolsz erről a dalról?

Mit gondolsz erről a dalról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=uk7sprGPsVI


technikailag, zeneileg, összességébe nézve?

ink hozzáértők véleménye érdekelne



2012. okt. 3. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

zeneileg

dob: nem tudom,mi akar ez a dob lenni...csúszik és nem túl jó a cinek hangja,semmi technika nincs benne.én sokkal jobbat feldoboltam volna neked (nő létemre)

gitár: picit erre is kell azért még tolni a tanulást.a szólóban sajnos nem sok kreativitás volt,néhol túl darabosra sikerült a ritmus is(direkt?!)

ének: szöveg laza,alapjáraton jó,fílinges

klip: mit is mondhatnék? :) elnézegettem.

összességében: lehetett volna ez sokkal,de sokkal jobb és pörgősebb is.kicsit elveszett az alter alján a dolog,és kár.

ha pontozni kéne 10/5

bocs a kritikáért,de szerintem ebből tanultok

2012. okt. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez szerintem nemtelJesen igaz szerint egész jo a kkipp a szöveg sen rossz kezdő létetekre . gitárba egy a baj nem valamk változatos meghalggatsz egy számot nem ugyan azt a hangot pengetik a szolon kivül. a szolo aaz 10\ 6 kb én irtam gitár szolokat de azok kell legyen egy dal szive szerintem az kellfelpörgessenegy számot egészébe : kezdő létetekre
2012. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egészébe: hhogyha ez kb benne van az első 3 cvidiklipetekbe akkor : 10 skálán 8 magyarul egész jo sok sikert a továbbiakhoz:)
2012. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!